Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell laptopról cd-re...

Hogyan kell laptopról cd-re zenét kiírni? Valaki leírná nekem lépésről-lépésre? Légyszives.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

:)

Ha van a laptopon cd-író program, akkor arra lesz szükséged. Így viszont nehéz a lépésről-lépésre, hisz nem tudom mely programot használnád.

Ha .mp3 a zene, akkor adat lemezt kell választanod (data),

ha .wav akkor audió lemezt készítesz. Ha más a formátum, akkor majd írsz.:)

Vhol tuti lesz a képernyőn egy hozzáadás (add), arra katt, kijön egy ablak, ott tudsz elérési útvonalat adni, egyszerűbben oda lépegetsz,ahol az általad kiírandó zene van. Kiválasztod, okézod, ha van még, akkor megint hozzáad, ...ha bepakoltad az összes zenét, beraktad a cd-t, akkor katt az írásra (burn).

Állítgathatsz még be írási sebességet, ilyesmiket, nem tudom, hogy sikerül-e, minth nem tudom ugye mely progi, de ha mégis megtalálod, az én véleményem, hogy jobb minél lassabban írni.:)

Ha a problémád ott kezdődik, h a cd-író progit sem tudod elindítani, akkor inkább egy ottlévő segítségét kérd. (amúgy .exe, s általában ugyanaz a neve, mint a programnak)

Ha túl szájbarágós, sajnálom, ha bonyolult azt is.:))

A lépésről-lépésre megzavart. Meg a légyszives.

2010. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,próbálkozom. :)
2010. júl. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!