Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új egeret kell vennem,sajnos...

Kopjle kérdése:

Új egeret kell vennem,sajnos az előző már nem alkalmas. SteelSeries Rival 3-at néztem ki magamnak.Ezt az árt tartanám is nem nagyon szívesen mennék feljebb. Megfelelő egér esetleg valami tapasztalat ezzel,vagy más egérrel?

Figyelt kérdés

Eddig főleg MOBA/story játékokkal toltam,de vissza térnék fps múltamhoz,de sajnos az egerem nem bírja a gyors mozgásokat,olyan egeret keresek,aminek nagyon jó szenzora van,és bírja a gyors rántásokat,húzásokat sok kritériumom nincs,csak legyen valami letisztultabb egér,esetleg ha tudnátok mondani hasonlókat,vagy véleményt a rival 3-ról megköszönném.

(átlagos tenyérméret jobb kéz ha ez számít valamit)



2020. jún. 17. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egeret úgy kell venni, mint ruhát. Oda menni és a kezedbe venni...
2020. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Razer Abyssus Essential jött be. A szenzora jó, letisztult a kinézete. Viszont árban 15.000-től indul. Macro gomb nincs rajta, ha kéne. RGB-t lehet állítani akármilyen színben a Razer Synapse segítségével. Még az Abyssus 2000-t tudom ajánlani, hasonlóak, jár hozzá egy egérpad is. Az nem RGB-s, csak zöld. Az volt az előző egerem, semmi baja nem volt, bírta a strapát. Lecserélése oka az RGB volt nekem. Remélem segítettem!
2020. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Viszont igaza van az #1 válaszolónak, lehetőleg próbálj ki egyet, hogy mekkora. Lehet, hogy maga az anyaga nem tetszik, vagy akár a design. Ajánlom, hogy nézz róla reviewokat.

2020. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Steelseries rival 3-asom van, megvagyok vele elegedve.
2022. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!