Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy i3-as Dell Inspiron 15 3000 szériás van. Már 6 éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve, csak már kicsit lassabb lett az idő alatt. Ebből az okból kifolyólag szeretnék a márkánál maradni. Most megyek majd egyetemre, így mindenképp szeretnék vásárolni egy újat. Annyira nem értek hozzá, ezért kérem a segítségeteket.


Amire kéne:

- Egyetemre, programozáshoz

- Néha játékra

- Hétköznapi használatra


Fontos lenne, hogy hosszú élete legyen, neki is, mint a mostaninak.


Melyiket érné meg jobban megvenni a 4 közül?


sima i5-ös processzoros:

[link]


sima i7-es processzoros:

[link]


gamer G3-as:

[link]


gamer G5-ös:

[link]


Az esetleges kihasználatlanság nem érdekel, mert túlhajszolni sem szeretném, egy hosszú ideig, kényelmesen használható laptopot szeretnék.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezt teljesen felesleges megvenni , akkor inkább a 3-ast vedd meg gamer G3.


2. i7-es. Ez tetszik viszont játékra nem lesz alkalmas. De minden másra tökéletes. Ha nem akarsz játszani akkor én ezt venném meg!!


4. gamer G5 ---> igen persze van SSD windowsnak van 1 TB minden másnak van normális VGA, de szerintem egyetemi éveidre ennyi pénzt kiadni egy laptopra nem érdemes....ez szerintem egyetemi évekre pénzkidobás.

2020. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát most figyelj, én ezen az i3-ason is tudok játszani, szinte csak League of Legendset játszok laptopon, szépen is viszi. Bár nem játszok olyan sokat, nem vagyok olyan nagy gamer, de ezt akkor szerintem az i7 nagyon simán vinné.


Akkor egy stabilabb, általános használatra hosszabb távon, meg egyetemre programozáshoz az i7-est ajánlod?

2020. jún. 19. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.


500 as ssd is van benne. Ez elég lesz

2020. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!