Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy új laptopom ami nem a...

Van egy új laptopom ami nem a játékokra van kitalálva, de én főként játszani szoktam. Esetleg nem lehet valahogy felturbózni hogy több játékot is el tudjon vinni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lett volna ha leírod a pontos típust, de a legtöbb laptopon max ramot tudsz bővíteni, az meg nem fog megváltani egy eleve nem gamingra tervezett laptopot. Szóval így látatlanba is a válasz a kérdésedre az hogy nem, nem lehet.
2020. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából magát a játékot elviszi a laptop tehát nem omlik össze csak a képernyő fagy be
2020. aug. 4. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis pontosítok: úgy, hogy anyagilag megérje, valószínűleg nem. (Ez alatt pl azt értem, hogyha van rajta thunderbolt akkor van ilyen megoldás: [link] de az árcédula figyelembe vételével jobban jársz ha eladod és veszel 350 körül egy játékra is alkalmas laptopot.)



No offense, deee: ha új (gondolom most vetted) akkor miért olyat vettél ami nem arra való, mint amire használnád?

Továbbá: csak akkor vegyél laptopot játékra ha tényleg hordozni szeretnéd (tehát utazol), egyéb esetben nem éri meg egy asztali géppel összehasonlítva rosszabb a hűtése is és a teljesítménye is.

2020. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert például ha multiplayer játékokkal játszom és a képernyő befagy de nyomkodom a W A S D-t a másik játoks látja hogy mozgok
2020. aug. 4. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Leírod pontosan milyen laptopod van? márka, típus?
2020. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dongaben ***** válasza:
Ha alaplapi videókártyát használsz, annak biztosított RAM mennyiséget meg tudod növelni a BIOS-ban a rendszermemória terhére.
2020. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Plusz RAM bővítéssel vagy cserével ha eddig nem volt dual channel, akkor az megoldható, és ha integrált a GPU, akkor egyes játékoknál ez simán jelenthet +30-40% teljesítmény növekedést (ha nem integrált a GPU, akkor valószínűleg kevés jelentősége van).


De nem értem miért nem írod le, milyen laptopod van, miért várod el másoktól a gondolatolvasást.

2020. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!