Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak engem tiltott a Facebook...

Csak engem tiltott a Facebook 3 napra?

Figyelt kérdés
Engem meg 2 ismerősömet is tiltott a Facebook szexuális tartalom megosztasa miatt, pedig magán face-n kB fel éve semmit posztolni se posztoltam, messengeren pedig semmi szexuálisat nem küldtem senkinek. Gondolkodtam, hogy valaki poénból jelentgetett, de nem láttam rá sok esélyt. Esetleg valaki másnál is voltak ilyen problémák manapság? Esetleg valahogy vissza lehetne hozni a messengert, mert sokkal rosszabb hogy nem tudok visszairni senkinek csak instán /snapen, de aki meg ott nincs azzal meg nem nagyon tudok hogy beszélni.

2020. aug. 17. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést többször feltették már előtted:

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


A Facebook automata cenzúrarendszere hibásodott meg már megint.

Sokat nem tehetsz: vagy vársz, hogy helyreállítódjon, vagy keresel valami alternatívát a kommunikációra.

2020. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha kiskorú vagy avagy a beszélgető partnered kiskorú és a Messengeren olyan üzeneteket küldtök egymásnak, főleg hogyha még képeket is akkor az algoritmus le fog tiltani. Felismeri az erotikus képeket.... És, ha kiskorúról van szó, mész a levesebe.
2020. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Gyermekek védelme miatt van és nagyon helyes. Legközelebb nem 3 napot kapsz, hanem végleges tiltást.
2020. aug. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ti félre értetek nem én küldtem erotikus képeket senkinek, sőt nekem személy szerint sem küldött senki, csak szimplán egy csoportba küldött be valami random ember valami erotikusat és azért gondoltam (bár 2 nappal később mert le is van némítva az a bizonyos csoport), hogy lehet amiatt, bár azt kétlem, hogy azért tiltanának mert egy csoportot random görgetek és ott van egy ilyen kép. Mellékesen miért kéne ezért végleges tiltást kapnom kedves 3as? Azt meg tényleg mellékesen jegyzem meg, hogy a 2 ismerősöm semmi ilyen képpel nem is találkozott, és még én is csak véletlenül.
2020. aug. 17. 01:56
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor megvan a válasz. Abból a csoportból repült mindenki 72 órára.
2020. aug. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a vicces, hogy csak engem tiltottak, a gyereket aki küldte pl azt se tiltották. Ezért tartottam furcsának és mint ahogy az első válaszoló írta sztem is valami hibáhiz lehet köze
2020. aug. 17. 02:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész facebook egy bughalmaz.


A fenti eset (random tiltás) sem először fordult elő.

2020. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nekem hasonló van.

Egyik ismerősöm kapott egy vírust,és meg nyitotta. Későn szóltak neki hogy ne nyissa meg,mert vírus,de addigra már megnyitotta.

Múlt Szerdán még fent volt,aztán Csütörtökön reggel is kicsit,de azóta semmi.

Azóta ki se jelzi hogy fent van,de az üzeneteknél a pipa se sötétedik be.

Új fb-ra semmi jel,mert megnéztem a rokonai ismerős listáját,és ugyan az a profil van,ami nálam is.

Lehetséges hogy a vírus miatt nincs fent lassan 1 hete?

2020. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem vasárnap óta ezt írja:


Köszönjük, hogy megadtad az adataidat.

Ellenőrizzük az adataidat, és ha sikeresen megerősítettük, kb. 24 órán belül ismételt ellenőrzést kérhetsz a Súgóközpontban.


valaki visszakapta már a profilját?

2020. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!