Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az uj...

Mi a velemenyetek az uj Facebook kinezetrol? Tetszik? Szeptembertol mar csak az uj lesz.

Figyelt kérdés
Nekem szemelyszerint nem. Utalom, visszavaltok a reggire amig lehet, mivel allitolag szeptembertol mar nem lesz erre lehetoseg.

2020. aug. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

én amint megjelent átváltottam. tudtam, hogy úgyis ezt erőltetik majd, úgyhogy igyekeztem megszokni.

nem rossz.

annak idején az office-nál is köpködtük az új UI-t, aztán kiderült, hogy jobb és gyorsabb... szal ne félj a változástól.

2020. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
0 kreativitás van benne. Fogták, és kb. egy az egyben átemelték a mobilos felületet PC-s környezetbe, holott mind tudjuk, hogy a mobilos nézet nem igazán illik ide.
2020. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2# +1


Nagyon csunya a mobilos kinezet asztali nézetben...

2020. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MolotovPunk ***** válasza:
Az,hogy nem túlzottan érdekel,mert nem használok facebookot.
2020. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, pár nap pedig és viszlát régi jó felület, helló fantáziátlan mobil 2.0 nézet...

Mondjuk elég érdekes ez a Facebook. Időről időre ahogy közeledik a régi felület megszüntetése állandóan be-be állítgatja nekem az oldal önkényesen az új felületet, míg rokon pl. hírből sem látta ezt a felületet a saját profiljában.

2020. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!