Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen levelezői fiók jobb ,...

Kissaladar kérdése:

Milyen levelezői fiók jobb , a gmail elegem van , ilyen citrom mailek nem érdekelnek , ki mit javasol ?

Figyelt kérdés

#levelezés #levél fiók
2020. szept. 8. 16:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%

Max. Yahoo, ha muszáj.

De a gmail a legjobb. Soha semmilyen gondom nem volt vele. Sőt, a régi freemailes címem is abba integráltam, mert ezerszer egyszerűbb abban kezelni.

2020. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
+1 a yahoo-ra. Évek óta használom probléma nélkül. (a gmail nálam sem okozott semmi bajt)
2020. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
A gmail azért zár ki mert másik helyről jelentkezel be. Pedig előző kizárás miatt már engedélyeztem a nem megbízható eszközöket a fiókbeállításokban. Mikor legutóbb kizárt például mindössze annyi történt, hogy elköltöztem, a másik albiban beüzemeltem a netet és már nem engedett be többet, itt betelt a pohár, soha többet gmail. Az uncsitesóm éppen most szív, az androidos telefonját le kellett formáznia, többet nem engedte be és neki egy darab telefonszáma nem maradt meg sem emailen nem érik el azóta az ügynökök, minden kontaktját a googlefiókja tárolt, meg minden fotója oda, elég nagy gáz tud lenni ha csak ott vannak meg a dolgaid.
2020. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%
13: jelentkeztem már be laptopról, más laptopjáról, külföldről, munkahelyi asztali gépről, mobil appról. Soha nem volt gond. Pedig kb. 10 éve már használom.
2020. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

Tizenhat éve használom a gmailt (nem sokkal az indulása után) kaptam ismerőstől meghívót rá. Több fiókom is van, sosem volt kizárásos "meg ilyen telefonszámos zsarolásos" gondom, amit valaki említett. Meg kell tanulni használni, ennyi. Használom, és használom a csatolt részeit is (táblázatok, naptár, drive), a szolgálatások összességét tekintve talán az Apple játszik vele egy ligában, a többi itt felsolrolt levelezni jó, ennyi.

Használtam otthonról, laptopról, telefonról, az ország különböző pontjairól különböző netszolgáltatókon keresztül, sosem zárt ki. Ezért nem értem a kérdést.

2020. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
A gmail.com pedig jó és ha szépen kéred, beereszt.
2020. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

10, én mondjuk a hotmailt pont azért váltottam le gmailre, mert kezelhetetlenül sok volt benne a spam. Bár az még azelőtt volt, hogy összeolvadt volna az összes outlook.


Gmaillel soha nem volt bajom, pedig az évek során váltottam telefont is, gépet is, munkahelyet is, nem egy helyről vagyok bejelentkezve.

2020. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
sziasztok , nos a problémám azzal van egyre többször zár ki a gmail fiókom most betelt a pohár , ez van immár nem is tudom hány év óta , de csak hajtja a hülyeségét , hogy túl sokszor jelentkeztem be nem léphetek be meg hasonlók sőt ha máshonnan jelentkezek be , akkor még a megadott másik fiókot sem fogadja el , úgyhogy betelt a pohár a gmail-el elegem lett , mikor fontos leveleket várok napi szinten órákra lebontva és ha nem enged be akkor az most teljessen nagy probléma , majd megtudjátok ha a párotok kórházba kerül és várjátok a doki milyen utasításokat ír vagy épp mit kell betartanotok ahhoz , hogy eggyátalán bemehess meglátogatni !!!!
2020. szept. 8. 21:11
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
A gmail tényleg figyeli a szokásaidat és ha a megszokottól hirtelen eltérsz akkor kizár. Pedig abszolút életszerű, hogy valamiért egyszercsak akár évek után máshonnan vagy más eszközzel jelentkezz be. Mégis mi az hogy te rendelkezel a tökéletesen érvényes jelszóval és kizár a saját fiókodból bármilyen indokkal??
2020. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%

19: De akkor hogy lehet, hogy másokat meg nem zár ki? Én is több helyről szoktam. Ráadásul nem folyamatosan, hanem általában egyről, aztán néha máshonnan is. Más országból, más eszközről.

Meg pont az a lényege az ilyen levelezőrendszernek, hogy bárhonnan eléred.

Soha nem zárt. Csak küld egy üzenetet (akárcsak a fb) hogy bejelentkezés volt innen vagy onnan.

2020. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!