Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad 7 vagy Ipad 8 2020ban?...

Ipad 7 vagy Ipad 8 2020ban? többi lent

Figyelt kérdés
Egyetemhez használnám( jegyzetelés, könyvek letöltése, esetleg youtube)

2020. szept. 22. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
89%

"...hogy 2020-ban miért hülyébbek az emberek, mint dédapánk idejében... "


Mutass rá, kérlek arra a részre a hozzászólásomban, ahol ezt mondtam. Nem gondoltam volna, hogy vannak szövegértési problémák, én csupán azt mondtam (akkor most megpróbálom másképp', hátha így átjön), hogy dédapáink idején volt egy egységnyi szinten a technológiai fejlettség és a világról való tudás, ma ez ahhoz képest több egységnyi, miért ne használjuk ki, ami van?


"...a lényeg, hogy lehetőleg semmit se kelljen csinálni, de a zseton döljön csak be a bankszámlára... :-)"


Hát ez elég keveseknek adatik meg :-) Nyilván tök jó lenne (egy ideig, amíg el nem unod), de a kérdező nem a jegyzetelést és a tanulást akarja megúszni, hanem egyéb praktikus okokból ezt digitális formában elvégezni. Nem nagyon értem, hogy ez a XXI. században Európa közepén miért gond. Amish vagy, vagy mi a túró? De nem lehetsz, mert te sem postán küldöd ide a válaszaidat..


"...kimagyarázni a dolgokat már tudjátok... :-)"


Nem, mi csak megpróbáluk elmagyarázni, hogy nem arról van szó, amire és ahogyan reflektáltál.


"Ha meg annyira el akarja felejteni az írást mindenki,"


Senki nem akarja elfelejteni. Ha visszaolvasod, én kifejezetten a _kézírásos_ jegyzetelés digitális megoldásaira helyeztem a hangsúlyt (ipad + pencil, vagy "everlast" jegyzetfüzet, ami teljesen "analóg").


" akkor is értelmetlen miért vesznek 5x annyiba kerülő almás gépet az emberek, ha már annyira nagyon okosak, így 2020-ban... :-)"


Kvára nem kerül 5x annyiba, mint ahogy Te ezt képzeled, ez valami rossz beidegződés 15+ éve.., igen, akkor rohadt drága volt. Ma egyáltalán nincs ekkora árkülönbség, hacsak nem valami kohószökevény kínai vacakhoz hasonlítod, aminek az előállítása pusztán környezetszennyezés, semmi több.

2020. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!