Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen vezetéknélküli füllhalg...

Milyen vezetéknélküli füllhalgatók vannak amik megfelelőek nekem? ? (vagy akár vezetékest is, ha van olyan minősége mint egy erősebb vezetéknélkülinek.) Huawei P Smart 2019-es eszközhöz? Azért írom le a fajta nevét, hogy biztos passzoljon hozzá.

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy SoundCore Liberty air- t,mert nagyon jókat hallottam róla. A Souncore-ral csak egy hiba volt. Az hogy belassult a net, videók, filmek úgy viselkedtek mintha egy szikra net nem lenne(nagyon jó netünk van szóval ezért sem értettem) Asszem a hiba lényege az, hogy a telóm nem bírja el az egy sávon járó wifit+bluetooth-t, nem tudom, ti biztos tudjátok

. Szóval ezért keresek fülest. Fontos, hogy minimum olyan hangzása legyen mint a SoundCore-nak mert tanuláshoz kéne(angol. Vagy ismertek olyan füleseket ami kimondottan tanuláshoz való. Angol utáni szövegértéshez?)

A pénz határ:50.000(de lehet több is)

Nagyon köszönöm!



#fülhallgató #füles #Soundcore liberty air 2 #Moonstore #Vezetéknélküli füllhalgaló
2020. okt. 18. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, most nézem, hogy elírtam a fülhallgató szót :D
2020. okt. 18. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóval a net gond actually nálad minden Bluetooth fülhallgatónál fent fog állni ha 2,4GHZ WiFi-t használsz ugyanis mivel a Wifi2,4GHz és a Bluetooth is 2,4GHZ-en működik, és a telefonodban csak egy 2,4-es vevő van ezért nem tud osztozni a 2 kapcsolaton

Tehát ez úgy néz ki hogy megpróbál valamennyit betölteni az adott zenéből/videóból (mondjuk a YouTube-on) aztán azt a hangot megpróbálja átvinni a fülesre.


A megoldás erre az hogy 2,4GHZ helyett 5GHZ wifi-t használsz!

2020. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell àtállítani. Mi UPC-sek vagyunk
2020. okt. 18. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen a Wifi router pontos típusa? Támogatja egyáltalán a router az 5GHZ-t?
2020. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sokára írok, csak most nem otthon vagyok
2020. okt. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!