Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A pc nem kapcsol semilyen...

Barnus2000 kérdése:

A pc nem kapcsol semilyen Perifériát. Mi lehet a baj? Több infó lent!

Figyelt kérdés
A pc bekapcsol a proci ventit és a GPU ventitt is kapcsolja! Csak az egeret, billenytűt, monitort azt nem. De ha rákötök egy Controllert akkor azt se kapcsolja be. Nem tudom mi lehet a gond.

#PC #egér #kontroller #billlentyű
2020. okt. 26. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 1 dolog lehetséges: tönkrement az alaplapon a I/O interface, ahová be vannak dugva ezek a dolgok. Csak alaplapcsere oldja meg a problémát.

Viszont ha van kivezetve a gép elejére is USB, kipróbálhatod, hogy ott működik-e a billentyű.

2020. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a monitor az a GPUba van dugva nem az alaplapiba es azt se működtetti! Meg probaltam egy másik GPUval de azzal se semmi.
2020. okt. 26. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
#1-nél a pont. Alaplapcsere.
2020. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Okay a GPU-ba van dugva, és a GPU hová van dugva szerinted? A s*ggembe? :DD

Alapcsere lesz sajnos

2020. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségek akkor hagyom mert már kb egy 15 éves gép amibe egy radeon 800x GTO 256mb videokártya van a procit nem tudom meg ddr2 500mb RAM max Retrora lett voln jó de akkor hagyom!
2020. okt. 26. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Retro-zni biztos jó lett volna, de körülbelül mire szerzel valahonnan kintről (pl ebayről) egy talán működőképes és talán mindennel kompatibilis alapot addigra már rég többet költöttél csak alapra mint amennyit maga az egész gép ér.

Szerintem is engedd el.

2020. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úúú ez már kuka :/ Nagyon sok mindent kéne cserélni benne, ami inkompatibilis lenne egymással, úgyhogy mindenképp új gép fog kelleni.
2020. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!