Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telekomnál tényleg ,ha jól...

Telekomnál tényleg ,ha jól keres az alkalmazott akkor elég hamar elbocsátják illetve ,hogy kötelező a heti 12 óra vállalása ? Hallottam ilyen “szóbeszédeket” Aki ott dolgozott vagy dolgozik az tudna erről mesélni esetleg ,hogy igaz e vagy sem?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálatra szeretnek jelentkezni, amint lesz rá lehetőség :)
2020. nov. 9. 13:25
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Azt kétlem, hogy fizetési kategória alapján rúgják ki az embereket, akkor már rég bíróságon lenne a cég.

Heti 12 óra azért szerintem meg elvárható, még a gyakornoki pozicíókban is a világon mindenhol 20 óra a minimum a 40ből, nem tudom napi 2!! óra miért baj.

2020. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező úgy értette, hogy hetente kötelező-e egyszer 12 órázni, vagyis túlórázni +4 órát.


Forgalomtól függ. Ha küldenek túlórakérő levelet, akkor az érintett csoportokat is leírják illetve, hogy hány túlórát kérnek mert változhat. Túlórázni akkor kell, ha nincs meg a maximum heti 48 órát. Értsd: ekkor 6 napot dolgozol 6*8 beosztásban, nem kell túlóráznod. Ha csak 40 vagy kevesebbet (mert van, hogy több szabadnapod is van a héten) akkor kötelező a túlóra, ha kötelezőt hirdettek. Ha önkéntes, a kutyát se érdekli, túlórázol-e vagy sem.


Akkor szívás, ha 40 órát dolgozol hétfő-pénteken, kötelező 8 túlóra, mert túlórázni hétköznap lehet. 12 órázhatsz kétszer a héten.

2020. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!