Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az 576-ban van ilyen használt...

Az 576-ban van ilyen használt játék izé. PC-s játékot is vissza lehet vinni? És ha igen annyiért számítják be amennyiért lehet kapni és pl: -1000FT

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! Amúgy ez időszakos akció vagy mindig lehet visszavinni mostantól?
2010. aug. 10. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

576-ba nincs ilyen!

csak a kisebb konzolboltokba!

2010. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
576-ba is csak most lesz. Azt hiszem. De a PC játékokat is beszámítják, bár jelentős kieséssel. Tehát te hiába vetted meg mondjuk a Cod4-et 13k-ért, valszeg csak olyan 3-4 ezret kapsz értük.
2010. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt értem h régi játékot nem vesznek vissza alapáron, de mondjuk van 4 játékom, amik akkor sem voltak drágák, a másik kettőt meg szülinapra kaptam, tehát nekem megérné akár 1000/db mert xbox 360 játékra fáj most a fogam, és ha akár 2000ft-tal olcsóbban megúsznám már jobb lenne...
2010. aug. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!