Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyanús tevékenység miatt...

Deniel01 kérdése:

Gyanús tevékenység miatt kizárt az Instagram de nincs hozzàférésem a régi telefonszámomhoz az email címem meg hibàsan írtam be ,mit tegyek most?

Figyelt kérdés

nos az történt hogy valami gyanús tevékenységet érzékeltek a fiokomnàl (ezt csak ők tudják, hogy mégis mit) szóval igazolnom kéne magam csak hogy a telefonszàm még a régi magyar szàmom amihez màr nincs hozzàférésem

Az email címre meg nem küld semmit ahogy néztem a csillaggal eltakart betűket 1 hiànyzik gondolom ezért nem küldi, ezek szerint anno Facebookal regisztràltam,a help nél kb csak annyit ír hogy próbàljak bejelentkezni az email fiokomba szóval semmi más opció màr vagy 20 szor próbáltam esetleg valaki tudna segíteni?



2020. nov. 19. 05:06
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Akkor bebuktad, mehet az új regisztráció.
2020. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja végülis az lett ! R o h adjon meg :D nem vagyok annyira rà függve ezekre hàlistennek de azért idegesítő hogy, ilyen hülyén van megoldva
2021. febr. 19. 05:21
 3/3 Nanamiii válasza:
Nem írtad el az emailed szerintem. 7csillagot ír ki alapból bármilyen hosszú.
2021. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!