Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a moderátorok tevékenységével?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 14:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
nem, de itt vendég vagyok és a vendéglátó diktál (na, meg arctalanok, névtelenek, kortalanok így akár robotok is lehetnek)
2013. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem! olyan hozzászólást is töröl amiben nincs kivetnivaló, pusztán azért mert nem ért vele egyet
2013. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor igen, van mikor nem. Nagyrészt inkább nem. Az eddigi 4 éves itt tartózkodásom során több negatív élmény ért velük kapcsolatban, mint pozitív. Persze a tiltásaim nem sorolom ide.
2013. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
három válaszból három nem elégedett szerintem ez mindent elárul
2013. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az oldal színvonala romlott, de én sem vagyok 100%-ban megelégedve velük.
2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
49%
Az oldalt több százezer ember használhatja a kérdések-válaszok száma alapján. Szerintem 3-4 ember nem oszt nem szoroz.
2013. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
"Az oldalt több százezer ember használhatja a kérdések-válaszok száma alapján. Szerintem 3-4 ember nem oszt nem szoroz" és hol van az a több százezer ember? hogy megmondja hogy elégedett ?
2013. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Nem maradéktalanul. Vannak bizonyos kérdés-válasz típusok, amiket jelenteni szoktam, azokat mindig törlik. De olyan is volt már, hogy egy ártalmatlan kérdést véletlenül töröltek többször is, vagy egy választ, a kérdések nagy száma miatt.
2013. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 TappancsMancs ***** válasza:
52%

Viszonylag új vagyok itt és nem tudom a gyakori tapasztalatot e téren. Csak egy esetem volt amivel nem voltam elégedett, amikor a Humor -ba feltettem egy kérdést ami szerintük nem volt érthető vagy mi... és ezért törölték. Pedig a humor nem kell hogy értelmes vagy konkrét kérdés legyen. Törlésko ezt írták és ezzel nem voltam elégedett: "Nincs ötletem?" kérdést töröltük, mert nem derül ki belőle, mit szerettél volna megtudni. Kérjük, fogalmazd meg pontosabban, bővebben kérdéseid!

:)

2013. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

kérdést töröltük, mert nem derül ki belőle, mit szerettél volna megtudni. Kérjük, fogalmazd meg pontosabban, bővebben kérdéseid!" "

Igen, nekem is most jött egy ilyenem. Most éppen azért, mert megkérdeztem miért ugat olyan hülyén a szomszéd kuty, és mit tehetnék ellene -_-

2013. febr. 3. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!