Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/293 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja alakult társaság. A honlapjukon feltüntetett befektetési csoport semmi formában nem látszik a cégben. (Persze lehet csendestárs) Előre utalás csak paypal. Ha nem akarja, minimum gyanús.
2020. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/293 Richieekal90 ***** válasza:

En pár napja rendeltem tőlük ps5-öt. Azt mondták ha előre utalok megkapom karácsony elött.

Utaltam nekik,

Remélem így is lesz.

2020. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/293 Lacko17 ***** válasza:
0%

En ma rendeltem toluk, es beszeltem is egy nagyon korrekt lannyal a supportjuknal.

Teljesen megbizhatoak.

December 18-ra jon a konzol hazhoz. Ha barki tud infot ide irjon en is irok amint megjott a gep.

2020. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/293 anonim ***** válasza:
97%
Bátrak vagytok,aki előre fizetett, paypal nincs, atvevohely egy más cégek által használt ebolt. Elérhetőség egy postafiók és egy mobilszám. De a lényeg, biztosan tudnak szállítás infót,amit a nagy konzolos boltok se. Erős kérdéseket vetnek fel.
2020. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/293 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm rendelt tőlük Ps5-öt. Előre elutalta az árát és kapott egy e-mailt másnap hogy a befizetett összeg a számlájukra megérkezett ,a jóváírás megtörtént és a megrendelés kifizetve. A terméket a beérkezés után azonnal küldik. Na most egy "hamis" webáruház nem küldi el írásban hogy a pénzed megkapta és a számláján van. Max valami sablont hogy a megrendelést megkapták, ide kell fizetned és várj a termékre. Ennyi.
2020. nov. 28. 20:36
 6/293 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha valóban simlis a dolog, akkor azt kell mondani, hogy már - már meg is érdemlik azt a pénzt amit le húznak.😂

Konkrét számot mondtak telefonon, hány db érkezik, hogy történik a be érkezés, mi lesz utána.. Folyamatos email értesítés, hogy rendelésed elfogadták, függőben, ki fizetve. Ezek dátummal, idővel pontosan jelezve. Mindenféle tranzakció azonosító, szállító levél azonosító, rendelés azonosító. Az ár szépen le vezetve nettó összeg, áfa stb. Szóval nem csak úgy rip-rop van ez össze csapva. Nem mondom hogy nem kam, de ha az mester munka 😅

2020. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/293 anonim válasza:
100%
Én is rendeltem tőlük Ps5- öt.Személyes átvételt választottam.Pénzt nem utaltam. Azonnal jött is az email hogy fizessek.Válaszoltam nekik,hogy ha a karácsony elött megjön a gép a személyes átvételkor fizetek, különben nem. Azóta nem reagáltak.Szerintem nagy kamu az egész. Személyes átvételnél nem kell előre utalni soha.
2020. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/293 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen így van. Konzolvilag.hu is csak azoknak biztosított Ps5 gépet akik határidőre október végéig előre kifizették nekik az összeget. Ha nem fizettél akkor a következő előrendelőnek ajánlották fel. Ott még ráadásul 20 ezer előleget is ki kellett fizetni hogy egyáltalán az előrendelésed felvegyék.
2020. nov. 30. 17:45
 9/293 uphigh ***** válasza:
97%

Szinte biztos, hogy átverés:


- Februárban bejegyzett cég

- Székhely egy kis falu, lepukkant házában

- 60 éves, egyedüli cégtulaj

- Csak előre lehet fizetni olyan termékeknél is, amik beszerzése egyébként nem problémás (pl. iPhone 7) és ezeket sem lehet jelenleg átvenni

- Csak drága telefonok/konzolok épp annyival a piaci ár alatt, hogy ne legyen egyértelmű a csalás

- A cégkivonat alapján nem is végezhetnének kereskedelmi tevékenységet

- Domain regisztráció: 2020-10-19

- Nincs közösségi média oldal, csak apróhirdetésben reklámozza magát


Szóval senki ne utaljon pénzt, aki már utalt/fizetett az próbálkozhat emailen és telefonon keresztül az elállással, de sajnos szinte biztos, hogy nem fogják már visszakapni a pénzüket.


Bankkártyás fizetés esetén a chargeback-et (visszatérítés) érdemes minél korábban elindítani, hogy legyen esély a cég bankszámlájáról levonni a pénzt.

2020. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/293 mephike válasza:
100%
A MediaMarkt is bekérte, szóval nem egyedi, de az az MM... és nem egy kis bolt.
2020. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!