Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Mobilkonzol.hu webáruház...

A Mobilkonzol.hu webáruház megbízható?

Figyelt kérdés

Valaki vásárolt már tőlük? Mik a tapasztalatok?


Playstation 5 konzolt árulnak még előrendelésben. Garantált karácsony előtti kiszállítással.

Több apró hírdetési oldalon is reklámozzák magukat a Ps5 kapcsán. Ez lett furcsa nekem. Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 20. 15:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/293 A kérdező kommentje:
Azért ez érdekes. Pár hónapja működő cég de eddig még egy darab csomagot sem adtak le a csomag átvevő helyen de még a futár szolgálatnak sem? Akkor vajon eddig mit adtak el? Ez most már tényleg elég kamu szagú.
2020. dec. 4. 17:18
 42/293 S89 válasza:
eMag-al már nem partner ( nevezzük "Mobilkonzol"-nak visszamondta ) illetve GLS-el egyik néven se található meg regisztrált partnerként ... GLS-nél csak a Podmaniczky 43 szám található meg egy bizonyos SHOOPS ONLINE - de csomagot még nem adott fel ... :(
2020. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/293 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nem rég hívta fel.. Neki azt mondták dec. 14.ei héten van a kiszállitás.. 18.a személyes átvétel a Podmaniczky 43 alatt. És úgy van még konzoljuk, hogy állítólag valaki nemrég mondott vissza egy 4es meg rendelést.
2020. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/293 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez valóban érdekes, mivel pl PS4-et is árulnak, amit lehet kapni simán, nincs készlethiány.
2020. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/293 anonim ***** válasza:
Az Oifa Zrt-t egyébként hívta valaki, hogy tényleg foglalkoznak e ezzel?
2020. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/293 A kérdező kommentje:

Igen. Hozzájuk tartozik.

"ORSZÁGOS INGATLANFEJLESZTŐ ÉS AUKCIÓSHÁZ Zrt. Cégünk fő tevékenységi köre új ingatlanok építése, fejlesztése és értékesítése. 2020 közepétől viszont a Zrt. tevékenységét műszaki webáruház nyitásával is kibővítettük. Így év végére elérhetővé vált mobiltelefonok és játékkonzolok webshopon keresztüli kereskedelme."


Nekem csak az lenne a kérdésem hogy honnan szerzi az árút? Mert az tuti hogy nem itthonról van. Max külföldről. 2 hétig tartott az előrendelés és még jelenleg is kapható. Fene se tudja mennyi rendelést kaptak ez idő alatt de nem hiszem hogy mind kitudják szolgálni.

2020. dec. 4. 20:02
 47/293 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem kamu. 3 nap alatt vissza utalták nekem a pénzt. Nem simplepay. Es sima banki utalással küldtem.
2020. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/293 anonim ***** válasza:
Hát mikor először beszéltem velük pontos számot is mondták hogy, hány db digitális illetve hány db lemezes verzió érkezik... Az hogy még nem fogyott el teljesen annak is be tudható, hogy nem ismert oldal, illetve legalább is a telefonba ezt mondták ma havernak hogy több vissza mondás is érkezett így van még.
2020. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/293 A kérdező kommentje:
Nem is csodálom a sok vissza mondást mivel full homály az egész. Az átadó helynek illetve a futár szolgálatnak még soha egy csomagot sem adtak át. Nem tudnak semmit sem mondani a boltról. Na mindegy. Mindenesetre drukkolok hogy mindenki aki megrendelte az megkapja. De ettől függetlenül én is és ismerősöm is vissza mondjuk a rendelésünket. Elvesztettük a bizalmat feléjük és sajnos a gépek ára nagyobb mint 1 havi bérünk úgyhogy nekünk nagy érvágás lenne az esetleges veszteség. Jó lett volna karácsony előtt beszerezni a gépet de inkább megvárjuk amíg hivatalos a forgalmazó által is elismert boltban lesz kapható. Még ha az csak tavasszal lesz is.
2020. dec. 4. 21:22
 50/293 Richieekal90 ***** válasza:

Ma hivtuk öket. El volt mentve nekik a számom nevröl tudták ki vagyok és hogy rendeltem tőlük. (Előre utalás ps5).

Furcsak hogy elmentik a szamomat.

Azt mondták fertőtleníteni kell a csomagokat a virus miatt... es hogy 14.-én hozza a gls 18.-a szemelyes atvétel.

2020. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!