Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-en az idő elállítód...

Windows 10-en az idő elállítódott és automatikusan nem áll át sehogy, már nagyon sok mindent megpróbáltam és utána néztem és nem sikerül. Van ötletetek, hogy mit kellene még megpróbálni?

Figyelt kérdés
Elem csere volt, szolgáltatásokba beállítás, cmd-be beállítás, dátum-idő beállítások, vezérlőpult, internetes szinkronizálást próbáltam de azt írja idő túllépés miatt sikertelen.....

2020. nov. 20. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha manuálisan beállítod,(auto kikapcs,időzónától kezdve,helyszínig...stb) akkor HA utána beállítod automatra akkor is elállítódik?
2020. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam az automatikus időt, beállítom amennyi valójában az idő, rámegyek, hogy pontos idő automatikus beállítása és csak forog körbe-körbe a töltés ikon aztán egy idő után (több perc) megáll és változatlan
2020. nov. 20. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha beállítottad manuálisan,és nem megy,akkor ne állítsd át automatra.

Ha legális a win verzió,akkor majd helyrejön egy idő mulva,vagy a frissitgetésekkel javítják,mert ez szerver problema.

2020. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs...és megy,működik...
2020. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

beállítottam manuálisan, kb 10 mp-et késik a rendes időhöz képest, be van kapcsolva az automatikus idő és nem állítódik el de nem állítja át magát a rendes időre.

Tegnap még jó volt meg eddig, mai nap beszereltem 4 rendszer hűtő ventilátort a gépbe, nem tudom hogy ennek lehet-e köze hozzá

2020. nov. 20. 19:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg egy gép újratelepítés megoldhatná?
2020. nov. 20. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Újratelepítés előtt még nézz rá erre:

[link]

2020. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az első 3-at már csináltam egyedül a 4-et nem még

De most beállítottam manuálisan pontosan másodpercre az időt, aztán bekapcsoltam az automatikus időt, újraindítottam kétszer is a gépet és még jó mindig, csak ha mondjuk elállítom manuálisan és rámegyek az automatikusra akkor nem állítja át magát ez a gond

2020. nov. 20. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!