Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszer-visszaállítás nem...

Rendszer-visszaállítás nem akar befejeződni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon régi, 8+ éves gépem. Még hónapokkal ezelőtt lecseréltem. Folyamatossá vált valami sercegő hang, miközben dolgozik, és iszonyat lassú lett. Nem volt elvileg semmi baja, merevlemezzel sem. Azóta csak néha bekapcsolom, ha kell onnan valami fájl, amit még nem vittem át az új gépre. Elindult egy videókártya-frissítés, de lefagyott a végefelé. Kinyomtam, azóta olyanok fogadnak, hogy fixing C drive stage 1-3 (eze gyszer lement 100%-ban), majd automatikus javítás, és néha kék háttérrel egy olyan, hogy indítsam újra, vagy válasszak speciális lehetőségeket. Az újraindításból csak fekete képernyő lesz, így most a speciális fülön egy 1 hónappal ezelőtti rendszer-visszaállítási pontra nyomtam. Na, azóta csak folyamatosan fut a zöld csík, hogy "fájlok visszaállítása", de nem történik semmi, már úgy 40 perce.
2020. nov. 29. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Most várj. Ez még csak a kezdet.

Ha nem jön össze akkor tiszta reinstall.


Legközelebb a rendszer visszaállítás helyett inkább lemezkép mentést csinálj pár havonta. Az biztosabb.

[link]

2020. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül átraktam éjszakára egy másik szobába, és éjjel végigfutott. Köszönöm :)
2020. nov. 30. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!