Mi lehet vele ?

Figyelt kérdés
Nagyon sok penzt koltottem egy uj gepre.Egy kollegam rakta ossze.8 giga ram van benne,elvileg nem kellene laggoljon/fagyjon.Amint megkaptam,furcsaltam de bekapcsolas utan ugy dolgozik meg morog,mintha 1 giga ram lenne benne.Na mind1 jatszottam egy kemeny jatekot,orultem,h vegre van 1 jo gepem,azutan kek hatter es kikapcsolt.Tobbszor megcsinalta.Windowst csereltettem mert tudtam,h a kollegam eleg furan rakja fel a windowsokat.Ment is a gep.Szet volt huzva par napra.Most osszedugtam,bekapcsoltam es megint kek hatter irassal es kikapcsolt :( rengeteget koltottem ra,mi a fene leli ?
2020. dec. 4. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen új rendszerre ki a rosseb rak Win7-et? :D
2020. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az rak windows 7-et aki unja mar a 2 honaponta kijovo,uj es meno windowsokat.Par eve meg windows 98 volt meg 2000...Ennel jobb windowsok nem is kellenenek.Sokkal jobbak voltak azokon a windowson futo jatekok mint a maiak.
2020. dec. 5. 23:35
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

"Az rak windows 7-et aki unja mar a 2 honaponta kijovo,uj es meno windowsokat."


A Win10 már 5 éves, a Win7-re már nincs semmilyen support. ha te tök új hardverra felhúzod a Win7-et lehet hogy driver sincsenek hozzá aztán a win feldob valami generic drivert ami miatt fagy mint sz@.r.. :D

2020. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szervizben raktak fel a windowst.Altalaban nalluk raktam fel mindig....Es sose volt panasz.Meg kerdeztek milyen windows kell es en ezt mondtam.Nekem nehez megszokni az uj windowszokat.Bar xp-t hasznalhatnek meg mindig.A windows 10 rol nem sok jot halottam eddig...de legkozelebb azt teszem fel.
2020. dec. 6. 06:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Kb az összes Windowsnál beéppítható, hogy úgy nézzen ki, mint az Xp.. :D
2020. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ma 11:23 Sajnos nem ertek hozza...Van olyan mod,h ugy futtasunk programokat mintha mas windows lenne a gepen.Erre gondolsz...A properties-nel vagy hol kell beaalitani.
2020. dec. 6. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!