Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows újratelepítése után...

Zoli48Chelsea kérdése:

A Windows újratelepítése után miért nem csatlakozik az Xbox wireless kontroller?

Figyelt kérdés
A minap újratelepítettem a Windows 10-et és újratelepítés után rájöttem,hogy az eddig tökéletesen működő Xbox wireless kontrollerem nem tudom kapcsolni a géphez. Hiába próbálkozom párosítani a wireless adapterrel,csak pillog a fehér gomb és nem párosodnak. Valaki volt esetleg ilyen helyzetben, tudja a megoldást? A válaszokat nagyon köszönöm!

2020. dec. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

"Tartsa lenyomva a kontroller tetején lévő Párosítás gombot (a kiemelkedő gomb). Az Xbox gomb  gyorsabban kezd villogni – ez azt jelenti, hogy a kontroller keresi a számítógépet.

A számítógépen nyomja le a Start gombot , majd válassza a Gépház > Eszközök lehetőséget.

Válassza a Bluetooth- vagy egyéb eszköz hozzáadása, majd a Minden más lehetőséget.

Válassza ki az Xbox vezeték nélküli kontroller vagy az Xbox Elite vezeték nélküli kontroller elemet a listából. Ha létrejött a kapcsolat, a kontrolleren lévő Xbox gomb  folyamatosan világít."

Ezen túl vagy?

2020. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a drivereket kellene lefrissíteni.
2020. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen túl vagyok a keresésen, de a gép nem látja a kontrollert, driverek frissítése pedig nem segít. Amúgy sem a kontrollernek sem az adapternek nem lehet baja,mivel egy ismerősöm ugyanígy újratelepítette az op rendszerét, ugyanezt a fajta kontrollert használta és ugyanez a problémája mint nekem.
2020. dec. 7. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg eszközkezelőben, hogy felismeri-e vagy csak ismeretlen eszközként van feltüntetve. Utána jobbklikk rá és elvileg lennie kell egy legördülő listának ahol ki tudod választani.
2020. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyéb eszközként van megjelenítve, viszont nem talál hozzá illesztőprogramot a gép
2020. dec. 7. 10:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor itt lesz a megoldás, ha a driver a baj:

[link]

2020. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül a Driver easy nevű programmal sikerűlt, ajánlom mindenkinek!
2020. dec. 7. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem Drivereasy-zek :)
2020. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!