Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitseg? Frissiteskor hogy...

Segitseg? Frissiteskor hogy lehet kikapcsolni hogy mindig beinduljon a gep?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy mikor frissitenie kell a gepnek hiaba csukom le, vagyis alvoba teszem, mert percenkent elindul.

Sajnos vannak helyzetek amikor nem szabadna kikapcsolni (ahogy tegnap is megtortent) mert valami fontosat csinaltam a gepen, es felbehagyva maradt, csak lecsuktam de egy 10 perc mulva elindult, ismet lecsuktam, egy perc utan elindult majd ismet es 10 perc mulva megint elindult. Ezt csinalja folyamatosan es nagyon idegesit. Lehet vele valamit kezdeni?

A gep az agyam mellett van, es sajnos nem tudok aludni ha elindul.



2021. jan. 5. 07:25
 1/3 szántóvető ***** válasza:
akkor úgy állítsd be hogy lecsukáskor hibernáljon.mondjuk az sosem jó ha frissítés közben akarod korlátozni a működését valamilyen módon.
2021. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem engedi. Se ezt se az alvást se semmit. Ha frissités van, akkor beindul. Tökmindegy hányszor csukom le vagy kapcsolom ki a kikapcsoló gomb sima megnyomásával.
2021. jan. 6. 13:37
 3/3 szántóvető ***** válasza:
lehet hogy úgy van beállítva hogy a kikapcsoló gomb megnyomására is alvó állapotra kerül a noti.keresd meg az energiabeállításokat és nézd végig a lehetőségeket:főkapcsoló funkció,képernyő lehajtás,ezeknél állítsd át a dolgokat a saját igényed szerint.
2021. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!