Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a 8.1-ről már...

Hogy tudom a 8.1-ről már frissült Win 10 automatikus frissítést kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Win 10 fut gépemen, nem rég komoly gondot okozott az aut. frissitése. Előadásra utaztam vonaton és útközben bejött a frissítés + ne kapcsolja ki a gépet. Lekapcsoltam a kijelzőt, gondoltam majd elvégzi a dolgát sötétben. Elbeszélgettük az utat, kiment fejemből az eset. Előadás kezdetekor gép bekapcsol>> aksi lemerülve. Töltő rádugva >> frissítések telepítése, ne kapcs. ki a gépet üzenet. Előadást viszont kezdeni kellett volna. Szerencsére tudtam cserélni.

Elnézést a hosszú bevezetőért, de ebből adódik az eredeti kérdés. Nem a frissítések ellen vagyok, de a puskát én szándékozom vinni, ne a nyúl röhögjön rajtam!

Kerestem a barátunk-kal a lehetőségeket, de csak azokat a lehetőségeket adta ki (régebbi dátummal) amikor a 7 és 8-ról a 10-re frissítést lehetett letiltani. Vagy nem jól kerestem (és a nyúl csak röhög rajtam)


2016. dec. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A frissítéseket nem lehet win10-ben letiltani, de a gépházban be lehet állítani aktív időszakot, amikor a gép nem fog újraindulni frissítés miatt.
2016. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. HA JÓL GONDOLOM, a Frissítés, biztonság ablakban keressem. Ott az első lehetőség "Ujraindítás olyan időpontban..... van bejelölve, alatta az idő 3 óra 30 perc. Hogy ez hogy - ki állította be nem tudom (nem ismerem ennyire a beállításokat. Tegnap este valamiért ujraindult a gép. Hosszú ideig inicializált meg letöltött. Az utolsó indulás után teljesen uj megjelenéssel, megváltozott Star menűvel jelenkezett a gép. Na ez az ami nem tetszik. Az időközi frissítések (ha fontos) azok ellen nincs apella, de hogy átrendezi a gépet saját elképzelése alapján, na az nem oké. Ezt szeretném kivédeni. Ha kicsit részletesebben leírnád, köszönöm.
2016. dec. 28. 08:33
 3/5 A kérdező kommentje:
a nagybetűs rész csak beragadt Shift miatt!
2016. dec. 28. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Gépház - Frissítés és biztonság - jobb oldalon Aktív időszak módosítása, itt beállíthatod az aktív időszak kezdő és befejező pontját, ebben az időszakban nem fogja újraindítani a gépet. Nálam 8 - 18 van beállítva, soha nem indul újra, csak jelzi, hogy frissítések vannak.


A Start menü kinézete azért változott meg, mert ez az új dizájn az évfordulós nagy frissítésben, valószínűleg te még csak most kaptad meg.

2016. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Átállítottam.
2017. jan. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!