Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet, hogy sokak számára...

Lehet, hogy sokak számára furcsa lesz a kérdés, de én 60 évesen lettem egy okos telefon tulajdonosa. Telefonálni már tudok rajta, de sajnos más funkciót nem ismerek rajta. Hogyan tudnám megtanulni a telefon szolgáltatásait?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem adtak hozzá használati utasítást / termékleírást?

A gyártó honlapján is érdemes lehet körülnézni, az adott típust legtöbbször elég részletesen bemutatják.

2021. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb és a legélvezetesebb autodidakta módon. Kezdjed el böngészni a különbző programokat, azonak beállításait. Ha angol nyelven van, akkor kérj meg valakit hogy állítsa át magyarra, és onnantól nem lesz nehéz dolgod. Minden szerintem csak nyitottság kérdése.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Jó napot!


A készülék használati útmutatójában nagyon sok minden le van írva a készülék helyes használatával kapcsolatban.

Elképzelhető azonban, hogy a használati útmutatóban nincs Magyar nyelv.

Ezt nagyon könnyen lehet orvosolni:

Csak be kell írni a készülék gyártójának, és az adott termék nevét a Google keresőjébe, és mögé kell írni, hogy "használati utasítás". Tehát, Pl:

Samsung Galaxy S6 használati utasítás.


Egyébként egy okostelefon nagyon meg tudja könnyíteni az életet.

Lehet rajta filmeket nézni a YouTube alkalmazás segítségével, szintén a YouTubeon megtalálható szinte minden zeneszám, a Messenger segítségével kapcsolatot lehet tartani az ismerősökkel, és ha egy kis szórakozásra lenne szükség, számtalan játékkal is lehet játszani egy okostelefonon.

2021. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt írtam két tippet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Egyébként a téma meglehetősen szerteágazó, bátran használni kell a ketyerét.

2021. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, elindulok a felfedezés felé.
2021. jan. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!