Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az OTP-s VISA kártyámat netes vásárlásra?

Figyelt kérdés

Amióta kétlépcsős azonosítás van nem tudom használni a kártyámat. Telekódot módosítottam, vásárlási limit nem nulla. Ügyfélszolgálaton azt mondják, hogy minden rendben a kártyával, jól van beállítva és azokkal a szolgáltatókkal van a hiba, akin keresztül fizetni szeretnék, pl.: barion. De a barion ügyfélszolgálata azt mondja, hogy minden rendben náluk, egyébként más, otp-s ismerősöm tud fizetni rajtuk keresztül. Nekem semmi, nem jön, se sms, se push üzenet, semmi, csak a weboldalakon egy üzenet, hogy nincsen megfelelően beállítva a kártyám és sikertelen fizetés.

A smartbankot próbáltam újratelepíteni, az sem segített.

Tudna valaki ötletet adni?



2021. jan. 14. 18:44
 1/4 anonim válasza:
69%
Válts bankot
2021. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smartbankban a "menüben" van olyan hogy Kártyás Tranzakció az Utalások alatt. Ott nincs új engedélyezésre váró tranzakció?
2021. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos :(
2021. jan. 16. 22:23
 4/4 anonim válasza:
72%
Én se tudtam fizetni, mert internetes pinkódot kér, de a bank, már második kérésre se küldött. Fontolgatom, hogy átmegyek egy másik bankba.
2021. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!