Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem 2021-ben?

Figyelt kérdés

Nem találtam milyen kategóriában tehetném fel a kérdést, szóval bocsesz ha rossz helyre nyomtam..

Pénzügyekről nem szeretnék beszélni, tudom hogy a határ a csillagos ég, de azért a földön maradva érdekelne, hogy nekem megfelelő laptopot kb. mennyiért lehet kapni.

Szóval első sorban alapvető célokra kéne, a tanuláshoz, informálódáshoz, programokhoz (pl. egy android szimulátor szintén tanulási célokhoz (pl. 3ds tanulási lehetőségek), filmnézéshez. Nyilván médiához, illetve kicsit komolyabb játékokhoz, a jelenlegi gépepemen konkrétan szinte semmi nem fut el, 4 RAMos, 32bites operációs rendszerrel, és alapvetően 6 éves gép, ahhoz képest egész jól bírja, de kicsit komolyabb játékok vagy egy android szimulátor már nem fut el rajta, nem csak jól de sehogy sem, szóval ezekre kéne. Továbbá kicsit erősebb videószerkeztő programokat is használnék, mert a mostanival csak egy nagyon basicet tudok, és azt sem úgy ahogy jó lenne, mert akad.

Őszintén szólva nem értek nagyon a gépekhez, ezért kérdezném, hogy mit javasoltok, kb. milyen árban elérhetőek ezek, konkrét példák is jöhetnek amik bejöttek stb. A válaszokat előre is köszi!



2021. jan. 18. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

En ezt ajanlanam, sokaig eleg lesz.


Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 laptop AMD Ryzen™ 5 3500U processzorral,15.6" Full HD, 8GB, 512GB SSD, AMD Radeon™ 8 Graphics,


[link]

2021. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Zseblampa Joco válasza:
65%

Van egy csomó olyan helyesrási hibád, ami miatt azt gondolom, nem egyetemista vagy. Ráadásul játékhoz keresel gépet.

Ez nálam kb azt jelenti, hogy oldjad meg magad.

2021. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még egyetemista, és alapvetően jó helyesíró is vagyok, egy ilyen oldalon úgy vélem nem kell minden részletre figyelnem, és mivel csak úgy, gyors léptekben írtam ki kérdést, nem szándékoztam figyelni az ilyen apró dolgokra, főleg addig, amíg érthető amit írok. Ez egy olyan oldal, ami az egymás segítségéről szól, ha nem szeretnél nekem segíteni, annyi az egész, hogy nem írsz választ a kérdéshez. Nem hiszem, hogy akkora bűn, ha valaki kevés szabadidejében játszana néha.


Az elsőnek köszönöm a választ, jöhetnek még :)

2021. jan. 18. 11:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Átnéztem miket hibáztam, a 70% elgépelés, a többi pedig lustaságból fakadt. Remélem örülsz :)
2021. jan. 18. 12:00
 5/15 Zseblampa Joco válasza:

Alapvetően fejleszteni szeretnélek, csak ebbe nem fér bele, hogy 3d-s tanulási lehetőségeket emlegetsz, ami alapvetően hazugság, és hogy kiderül, minimum 16 max 18 vagy (elvégre az alsó korhatár alatt nem kommentelhetnél itt, a felső fölött meg elmentél volna egyetemre, ahogy mondod), szóval marad a sima középiskola utolsó két éve, ahova a legtrotyosabb gagyi gép is megteszi.

Tudom, nem érted. Én értem, tolnád a játékot ezerrel és fingod nincs, mit vegyél.

2021. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A 3ds tanulási lehetőségekről azért írtam, mert érdekel az anatómia (nem az általános, hanem szakosított), és ezért szeretném ha tudnám használni a programot, amit találtam. Alapvetően is tanulom könyvekből amik itthon vannak és amit neten találok, de vannak részek amiket nem találok a könyvekben, ezért 3dsen is megpróbálnám megkeresni. 17 vagyok, és végzős, de a gépet nem csak az utolsó évre venném, hanem egyetemi éveim alatt is szeretném használni. Kérlek fejtsd ki, hogy mi a gondod ezekkel.
2021. jan. 18. 12:32
 7/15 A kérdező kommentje:
hozzátenném, képtelen lennék 'tolni a játékot ezerrel', mert naponta összvissz 1, de max 2 óra szabadidőm lenne rá.
2021. jan. 18. 12:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a számítástechnika rovatban, általában jobb (de kevesebbet látogatják)


Amúgy meg miért kell gaymen? Vegyél egy régebbi thinkpadet ha fotelnyi agyat akarsz

2021. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az ez előtti laptopom egy HP Compaq volt, majd 8 évig nyúztam, mire beadta a kulcsot az alaplap. Röviden, én a HP-t tudom ajánlani.
2021. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi 9es! Te mikre használtad?
2021. jan. 18. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!