Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon aranyos kis Lenovo...

Nagyon aranyos kis Lenovo laptopot kaptam ajándékba. Tökéletes az én igényeimhez, csupán egy baj van. Képtelen vagyok rájönni, miképpen másolhatok vele írást. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy papírlapról, vagy pl. innen digitális formából?
2021. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan, hova, mit, mihez???
2021. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ctrl+C, Ctrl+V

Ezt úgy tudod használni hogy kijelölöd a szöveget a kattintással és a kurzor húzásával. Amikor kékkel ki van emelve a szöveg, akkor lenyomod a Ctrl billentyűt, és utána a C billentyűt úgy hogy közben a Ctrl le van nyomva. Ha megvolt a C akkor felengedheted mind a 2-t.

Ha ez megvan, akkor menj be a dokumentumba ahova be akarod illeszteni, és ugyanezt csináld meg annyi különbséggel hogy a C helyett a V-t nyomod meg.

Opcionálisan a szöveg kijelölése után jobbklikk, a felugró menüben másolás. Aztán ugyanez, csak másolás helyett beillesztés.

2021. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra tippelek hogy az zavar meg, hogy nincsenek a touchpad alatt “egérgombok” így nem tudod hol van a jobb egérgomb.

A touchpad jobb alsó felét ha lenyomod amíg kattan, az a jobb egérgomb.

2021. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Képtelen vagyok rájönni, miképpen másolhatok vele írást. Hogyan lehet?"

A folyamat hol akad el?

Melyik résszel van gondod?

2021. jan. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kis kérdés, csak fogalmunk sincs, hogy mit szeretnél kérdezni....
2021. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kedves választ. Bizony, eléggé felszínesen fogalmaztam kérdésemet, mert csak erre tellett. Igen, az egérgomb hiányzott, köszönöm, hogy segítettetek megtalálni. Idősekből álló virtuális baráti kör tagja vagyok 16 éve, mindössze a fórumozáshoz használom a gépet, na meg böngészéshez. Szokásunk verset, idézetet odavinni, s ez az első gépem, amely kifogott rajtam ezen egyszerű használathoz. Hát ez a kisegér jól elbújt! Segítségetek nélkül meg nem talaáltam volna! Köszönöm!
2021. jan. 24. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:

#4!

Ezt honnan jött?!?! Te egy zseni vagy! ;)

2021. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második mondatoddal tisztában vagyok. Ám az elsőt nem érheti az én lángeszem sem...
2021. febr. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!