Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépemmel?

Mi lehet a gépemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap éppen másoltam Cd-re képeket, mikor beugrott egy fél mp-re egy kék kép, rajta felirattal, de mivel még egy mp se volt az egész, nem tudtam elolvasni. Újraindult, bejött a win logó, de azt írta, hogy a rendszer nincs teljesen feltelepítve, telepítsem újra. Csökkentett módba sem tudott teljesen bebootolni, az utolsó jó konfig módban sem haladt sokra.
2021. jan. 29. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Xar
2021. jan. 29. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Kékhalált kapott a gép. Lehet szoftveres hiba, amit windows telepítő pendrive-al/cd-vel lehet javítani (chkdsk parancs), vagy lehet a rendszerlemezed (ssd/hdd) kezd haldokolni.
2021. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyors tud lenni a kékhalál. Amiket eddig láttam, azok mindig visszaszámoltak. Egyébként a telepítő CD-t amikor betettem, alul volt olyan, hogy nyomjam meg az f4 gombot az automatikus rendszer helyreállításhoz, elindult, de megint újraindult. Van valami mód, hogy maga a rendszer bios-át előhívjam, mert a gép biosában nincs sok opció?
2021. jan. 29. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azt kifelejtettem, hogy egy kicsit világosabb kék volt, mint egy sima kékhalál, és csak a kéernyő feléig volt szöveg.
2021. jan. 29. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Eredeti telepítő lemez gondolom megvan otthon, amiről az eredeti windowsodat futtatod. Na azt be az olvasóba, aztán repair. Ennyi. Pár pillanat alatt meglesz. Csak bioszban állítsd át, hogy cd-ről (dvd-ről) bootoljon. Biost vagy del, vagy f2
2021. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!