Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus Eee Pc 1215B Notebook-ról...

Asus Eee Pc 1215B Notebook-ról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy tudom, hogy ez nem egy hirdetési oldal és nem is itt szeretnék rá vevőt találni! Csupán csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyi az a reális ár, amit kérhetek érte. 1,6 Gb-os processor van benne, 500 Gb-os HDD, 4 GB Ram. Keveset használt. Előre is köszönöm, ha valaki segít! Válasz akár privátban is jöhet.
2021. febr. 1. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:

500GB HDD-t vedd ki! Azt használd te! Építsd be egy hdd házba:

[link]


Helyére vegyél egy nem túl agyonhasznált 128 GB SSD-t párezerért! Ez a gép netezésnél úgysem ér többet, így adatot nem kell tárolni rajta, mert win/linux + opera/chrome/firefox lesz csak rajta

[link]


Ahogy nézem, még az a netezős felhasználás se biztos, hogy működik.

Irtó gyenge a bennelevő proci, meg hát régi is. 15-20 ezret ér talán így a gép.


Nekem is van egy ilyen régi gépem. Nagyon vésztartaléknak megtartottam. Nameg van benne dvd író, és aztán hátha lesz olyan vészhelyzet, hogy egy lemezt bele kell rakni, és már nem lesz másom hozzá.


Gyors még megnéztem a linkelt oldalt, de sajnos nincsenek párezres ssd-k, pedig azt gondolnám, hogy már kezdenek kikopni a nagyobb gépekből ezek... akkor így még az ssd fejlesztés se éri meg 🤔 az a gond, hogy új korában is nagyon gyengusz gép volt ez, és mára a használhatóság határára sodorta. Tényleg kérdéses, hogy egy ssd adna-e neki annyinpluszt, hogy legalább a netezés nem legyen kínkeservesen lassú rajta 🤔

2021. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyébként, egyáltalán nem lassú rajta a net, tökre jól mőködik.
2021. febr. 1. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha használsz egy gyors gépet, akkor megérted 😉
2021. febr. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 2. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!