Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik Linux op. rendszert...

Melyik Linux op. rendszert ajánlanátok ami megfelelő lehetne számomra?

Figyelt kérdés

12 éves gép , amd phenom 8450 triplecore 2,1 ghz,

4 giga ram.

Eddig win XP volt/van rajta, mai napig jobban meg vagyok elégedve vele mint a laptopomon levő win 10 -zel, főleg hogy azonnal használható készenléti állapotból, de 10. nek kell vagy 5-10 perc mire hozzá tudok nyulni, nade nem ez a lényeg.


Mivel az XP "elavultnak" számít, firefox nem hajlandó frissitést telepíteni, és sok weboldal már nem müködik megfelelően emiatt.


így gondoltam váltok, de nem akarok windowst, (Bill g.cit sem akarom támogatni, miután ilyen hírek látnak napvilágot róla).


Ezért gondoltam a linuxra csak nem ismerem a változatait, nagyon régen az ubuntu-t kipróbáltam egy bootolható cd ről.


valamilyen könnyen kezelhető változatra lenne szükségem, ami gyorsan elindul a lényeg, tudjak netezni filmet nézni online, menjen a torrent, játékra nem igazán használnám.



2021. febr. 19. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
egy ssd-t bele es mehet a linux mint xfce
2021. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!