Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért feketül el a kép?

Miért feketül el a kép?

Figyelt kérdés

Történt egyszer random, hogy megjelent egy fekete kép a laptopom képernyőjén. Nem zárt be semmit, minden futott tovább és hallottam, csak nem láttam amit csináltam. Ez mitől lehet?


A laptopom adatai: [link]



2021. febr. 22. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Lemerülés szélén volt a laptop?
2021. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a fényerőt állítgatja?
2021. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A laptop maximumra volt töltve. A fényerőt nem állítja, csak újraindítással szabadulok meg attól a fekete dologtól.
2021. febr. 23. 07:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami a videókártyával lesz szerintem. Vagy a processzorba forrasztott vidikarival.
2021. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Nem lehet, hogy valami megeröltető dolgot csináltál vele, pl játék, és túlmelegedett?

2021. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen használom játékra, mostanában nem melegedett túl. Régebben volt párszor, ki lett takarítva és azóta egyszer-kétszer fordult elő hogy felmelegedett.
2021. febr. 26. 09:21
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem jol lett takaritva akkor

kijelzokabelel csatlakozoival is lehet valami

es takaritas elott is volt ez?


fekete kep alatt azt irted hogy vilagitott csak feketen? Tehat nem teljesen megszunt kep?

2021. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Takarítás előtt nem volt ez. De itthon apám takarította, szóval lehetséges hogy az a baj. Feket képből 2 féle van, ha lehet ezt így mondani. Egy amikor hallok mindent, világít és nem tudok semmit csinálni. A másik hogy nem világít és egy idő után nem hallok semmit.
2021. márc. 15. 00:51
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 vagyis mindketto eloszokott jonni nalad?


Nem szedtetek szet ujbol? Erdemes lenne

persze megerdemesebb hozzaertovel csinaltatni lenne

Nagy szerencsed/-csetek lesz ha csak kilazult valami es nem pedig serult amit javitani kell

2021. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szólni fogok neki hogy nézze meg. Ha azután sem lesz jó, akkor szakértőhöz visszük! Köszi szépen mindenki!
2021. ápr. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!