Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig festenem kell ezentúl?...

Mindig festenem kell ezentúl? Meddig nő le? Ha nem festem már akkor be fok feketül ott és olyan marad?

Figyelt kérdés
Eredeti hajszínem szőke de tettem bele barna melírt és nem tetszett vártam 1 hónapot utána kaptam azt a tanácsot találjak hasonló szőke hajfestéket és fessembe vele, be festetettem ismerőssel, de 1 hónap után azt vettem észre felülről sötétedik. És most nem festem az érdekelne hogy ez a lenövés ez a sötét szín meddig fog le nőni? Hozzá teszem sose festettem a hajam nem sejtettem ez lesz. Megbántam nagyon.

2014. jan. 31. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az se mindegy hogy milyen barna az a barna.

Amit a fodrászok barnának hívnak az olyan sötét hogy már közel van a feketéhez. Nah hát ettől nem szabadulsz meg könnyen. Le kell szívatni, ami károsítja a hajat és még utána sem lesz szép.

Meddig nő le? Ha 10 centi hosszú a hajad, akkor egy év alatt megszabadulsz tőle.


Valamennyire egyébként a festék is kopik. Kb 3 éve volt festve a hajam (hasonló árnyalatúra), de már közel egyszínű. Egy nagyon picit mintha ombrés lenne.

2014. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A barna nem látni annyira már hanem mióta be festettem szőkével a hajam azóta sötétül a tövénél és azt nem tom hogy úgy marad , vagy még nőni fog lejjebb. Alapból szőke a hajam csak ugye vékony barna melír volt benne és el akartam tüntetni befestettem szőkével.
2014. jan. 31. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!