Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség fb-on a "tetszi...

Mi a különbség fb-on a "tetszik" és a "követés" között?

Figyelt kérdés

Ha valamelyik oldal számomra szimpatikus, "tetszik", akkor néha ránézek, írtak-e ott pl. engem is érdeklő dolgot, tehát figyelemmel "követem" az oldalt.

(értelmezésem szerint legalábbis ilyesmit jelenthet a "követés")

A fb-on mit jelent a "követés" ?


2021. febr. 25. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A "követés" során a hírfolyamodban megjelennek a nyilvános bejegyzések, mintha az ismerősöd lenne. Ha "tetszik" is, a kedvelt oldalaid között is meg fog jelenni a profilodon, valamint az így megjelölt oldalról az ismerőseid is értesülnek szintén hírfolyami bejegyzésként, egyben automatikusan követője is leszel.

Különbség: a követés kevesebb funkcióval jár, és nem publikus tevékenység.


Hivatalosan:

[link]

2021. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Ezek szerint azon az oldalakat, amelyek érdekelnek, pont nem a teszik-kel érdemes jelölni, hanem a követéssel. Akkor ez utóbbi nem jár semmilyen kötelezettséggel.


Azt be lehet állítani, mint pl. a Skype-on, hogy a többi mindenki ne lássa, ha "aktív vagyok?


Még anyámat sem engedi felvenni az ismerősök listájára. Kiad 100 más azonos nevű személyt, de őt meg sem jeleníti, mint lehetőséget. Pedig otthon ő is aktív, tehát még az sem lehet a baj, hogy ő nincs bekapcsolva. A messengeren tudok vele beszélni, tudok neki írni, de hogy az ismerősök listájára hogyan tudok felvenni bárkit is, nem tudom

Nem tudok eligazodni a sok kéretlen tartalom letiltásán sem. Tökig rakták a fiókot homokos-szivárványos népekkel, a VVilla szexuális és szellemi nyomorával, valami Zsozéatya nevű taplóval, FamilyFeuddal, politikai oldalakkal, és amikor jelentem, hogy számomra "kéretlen tartalom", vagy "nem érdekel", zavar, vagy bármi, akkor visszaküldték az üzit, hogy az nem olyan tartalom, ami számomra szerintük felesleges, kötelező, hogy érdekeljen, muszáj szeressem, ha kell, ha nem.

Lehetetlen beállítani a fiókban a kéretlenül nyomuló szennytartalmat, úgy kell kiguberálni azokat a cuccokat, amik érdekelnek, amiket tényleg én jelöltem a

"tetszik" gombbal.

Ha engem kispista és nagyrózsi nem érdekel, miközben bébipapival tömi a gyerekét, betörik a folyón a jég alatta, vagy a 3+2 zenekar nótáira néhány matarészeg bugris ropja a táncot, akkor azt miért lehetetlen kiszűrni, kidobni, letiltani, törölni? Ezek fizetnek azért, hogy másoknál akár erőszakkal is meg legyen jelenítve a magasröptű 10 tartalmuk, vagy miért leállíthatatlanok?

Vagy csak én nem találom, hogy kell kiszórni azt a sok primitív szemetet, amit betesznek? Mindegy.... :(

Hullafáradt vagyok, fb is elvette a kedvem, naponta próbálkozom beállítani, de nem hagyja magát. Köszönöm a táblázatot, holnap újra átrágom magam rajta.

2021. febr. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!