Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ért valaki a felhasználói...

Ért valaki a felhasználói fiókhoz ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek internethez felhasználói fiókokhoz értő személyt!Nem tudok belépni egy oldalra ... kb jó pár éve léptem be ... nem tudom sem az e-mail címet amit megadtam ( végig próbáltam ) sem a jelszót ! :(

#Belépés internet jelszó
2021. márc. 5. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor bizony az így járás esete forog fenn.
2021. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De valaki megtudja buzerálni :D ..nah ő az én emberem.
2021. márc. 5. 17:19
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek ilyenek. Ha bárki hozzá tudna férni egy távoli szerver adatbázisához, az olyan súlyos biztonsági kockázat lenne, hogy nagy eséllyel az oldal sem létezne már, hiszen belép valaki, átveszi az irányítást és tönkre tesz mindent. Ha pedig él és működik, akkor vagy nincsenek olyan biztonsági rései amit ki lehet használni, vagy ha voltak is akkor ki lettek javítva.

Túl sok sc-fi meg hackeres filmet néztél, ha szerinted életszerű, hogy a problémád triviális, és a kérdésedre rögtön ugrik pár jelentkező, aki belép bármilyen rendszerbe, hogy a fiókodat helyreállítsa.

2021. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Csak aztán nehogy te legyél a végén az ő embere.
2021. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Regisztrálj új fiókot azzal a mail címmel amit használsz.


Amúgy ilyen sűrűn változik a mail címed, hogy 2 év után arra se emlékszel mi volt?

2021. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves 4-eske ezt hogy érted?
2021. márc. 5. 17:42
 7/25 A kérdező kommentje:
..hát 3-aska igen van ... a barátnőm facebookját feltörték ! nah bum ez hogy is történt? Ha minden olyan tökéletesen biztonságos ?
2021. márc. 5. 17:44
 8/25 A kérdező kommentje:
Sajnos ez régebbi mint 2 év ...
2021. márc. 5. 17:46
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"a barátnőm facebookját feltörték ! nah bum ez hogy is történt?"


Úgy, hogy nem feltörték, hanem a kreténje megadta valahol a fiókhoz tartozó jelszót.

2021. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9 : Nem adta meg sehol. Teljesen új volt a profilja. Uj e-mail cím. Uj jelszó. Utólag kiderült ipc alapján az exe volt.
2021. márc. 5. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!