Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ért valaki a felhasználói...

Ért valaki a felhasználói fiókhoz ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek internethez felhasználói fiókokhoz értő személyt!Nem tudok belépni egy oldalra ... kb jó pár éve léptem be ... nem tudom sem az e-mail címet amit megadtam ( végig próbáltam ) sem a jelszót ! :(

#Belépés internet jelszó
2021. márc. 5. 17:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne.
2021. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól még vagy ő adta meg magától (kicsalták tőle), vagy kémprogram volt az eszközén és kifürkészték. De az ő eszközét és általa megadott adatokat, nem magát a közösségi oldal szerverét törték fel, hogy pont az fiókjának a belépési adatait kinyerjék. Ilyen nincs, és te ebben a fajta "megoldásban" kérsz segítséget, ami nem járható út.
2021. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Utólag kiderült ipc alapján az exe volt."

Na, ez innentől komolytalan.

Egyébként hadd kérdezzem meg, tudod, hogy mi is az az IP-cím? Ha igen, kérlek, mesélj róla! Különös tekintettel a dinamikus IP-címekről, valamint arról, hogy miben különbözik ez a fizikai címtől!

Az ex meg nem feltörte, hanem tudta, hogy barátnőd milyen jelszót használ. Vagy esetleg nem tudta, de nagyon könnyen kikövetkeztethette.

2021. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#12: Meg nem csak nem járható, de abszolúte nem is legális.

Olyan hülye meg még ezen az oldalon sem lesz, aki pár év börtönt kockáztat azért, hogy egy random ismeretlen fruskának segítsen belépni egy olyan oldalra, ahol már lehet, hogy nem is létezik a felhasználója.

2021. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen rossz látni, hogy valaki ennyire rosszul áll kiberbiztonság terén, mégis okosnak próbál tűnni... Minden tiszteletem azoknak akik próbálják elmagyarázni a kérdezőnek, hogy hogyan is működik ez.


Kérdező: IP-cím alapján nem lehet megfejteni, hogy az exe volt. Nem a Facebook szerverét törték fel, hanem feltelepítettek egy kémprogramot az eszközére vagy megadta valahol a jelszavát. Nem, nincs más opció. Pont. Illetve de, van. Hazudott a barátnőd, mondjuk hogy jobban bevágódjon nálad... Hogy az exe milyen rossz volt, stb.. Ez már másik téma, lényegtelen.


Ha valaki ért ehhez, az szerinted miért segítene neked? Egy teljesen random embernek, csak úgy ingyen? Miért vállalná ezért a kockázatot? Persze, elfelejtetted az email-címet és a jelszót is. Na de akkor hogyan is derítse ki a hacker, akit megbíztál a feladatra, hogy melyik fiók a tied? Honnan tudja, hogy a te fiókod-e egyáltalán?

2021. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
13: Miért lenne komolytalan? A facebook megadta az ip-címet. Rákerestünk a neten és kiadta az exe címét. Nézz utána.
2021. márc. 6. 21:34
 17/25 A kérdező kommentje:
15 : Nagyon megnevettettél! 🤣 pedig tudom nem annak szántad! De meglehet. Van olyan link hogy ip-cím kereső és nem kérem ingyen ! Jelentkezzen privibe és megbeszéljük. A felhasználó nevem tudom csak. K
2021. márc. 6. 21:41
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! ... de lehet meg van az emberem.
2021. márc. 6. 21:42
 19/25 anonim ***** válasza:
Oks, már várom a kérdésedet, hogy "feltörték az összes fiókomat mert letöltöttem valami programot" 🙂😂
2021. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én ezt nem így tervezem. Hanem ő belép és küldi a mail címet. Szerintem a jelszóval nem lesz gondom.
2021. márc. 7. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!