Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ért valaki a felhasználói...

Ért valaki a felhasználói fiókhoz ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Keresek internethez felhasználói fiókokhoz értő személyt!Nem tudok belépni egy oldalra ... kb jó pár éve léptem be ... nem tudom sem az e-mail címet amit megadtam ( végig próbáltam ) sem a jelszót ! :(

#Belépés internet jelszó
2021. márc. 5. 17:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
"Rákerestünk a neten és kiadta az exe címét. " - nem létezik ilyen szolgáltatás, még fizetős sem.
2021. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 Hagyjad, úgyse fogja elhinni.


IP alapján max azt deríted ki publikusan, hogy milyen szolgáltatónál van.

2021. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
De van ... nem találtam ki ... a saját szememmel láttam .. a lakótelepet adta ki ott lakott az exe.
2021. márc. 7. 19:48
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem kislányom, nincs ilyen.
2021. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezek az oldalak legfeljebb település szinten adnak vissza találatot, sokszor azt is pontatlanul és több tíz kilométert tévedve. Lakótelepet legfeljebb úgy jelezhetett, hogy a város egy random pontja van megjelölve a térképen, és az pont egy lakótelepen volt. Ebbe pedig sok mindent bele lehet már magyarázni, csak nem biztos hogy igaz lesz.


Teljesen véletlenszerű lett az eredmény, és ahány ilyen szolgáltatást nézel meg, egyik sem fogja pontosan ugyanazt az eredményt visszaadni. Ti megnéztetek egyet, majd tényként kezelitek hogy amit ott láttatok, az úgy is van.

2021. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!