Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mutatja a facebookon...

Miért nem mutatja a facebookon hogy kiket "követek" ? Eddig mutatta. Like-oltam, és bekövettem pl zenészeket, de csak a "minden kedvelést" és a "művészeket" jeleníti meg.

Figyelt kérdés

Pl ilyen a Led Zeppelin, amit tuti hogy lelikeoltam, bekövettem, de nem találom ebben a kettőben.


Simán rákerestem a Led Zeppelin oldalára és mutatja, hogy be van követve, és Zenész/együttes az oldal megnevezése, ám mégsincs a művészeknél.

Pedig régebben ott volt.

Miért van ez ?

És miért nem mutatja nekem a "követéseket" ?


Köszi



2021. márc. 8. 03:20
 1/1 anonim ***** válasza:

És is mostanában észleltem ezt.

Egy csomó hivatalos zenei oldal (zenekarok, énekesek) eltűnt az adatlapomról.

Viszont ha rámegyek az együttes honlapjára, ott látom, hogy követem, és a posztjaikat is kidobja.

Amit észrevettem, és gyanítom, hogy emiatt van, az egy újítás, miszerint a legtöbb ilyen oldalnál a “kedvelés” gombot lecserélték “követés”-re, és más opció nem is jelenik meg.

Amelyik átállt a “követés” gombra, annak a neve nem jelenik meg a kedveléseid között, és azt sem láthatod, hogy melyik ismerősöd szereti őket szintén. Amelyiknél még a kedvelői rendszer van, ott maradt minden úgy, ahogy van.

Aki tudja az igazságot erről, vagy van bármi más elmélete, ne hallgassa el. Én is kíváncsi vagyok.

Mert elég gáz, hogy pont a kedvenc előadóimat nem látom a saját kedveléseimnél. 😬

2021. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!