Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri e most belefogni a...

Megéri e most belefogni a crypto bányászatba és ha igen milyen weboldalon?

Figyelt kérdés
És a jövőben is jövedelmező marad e a crypto bányászat? És még valami a bitcoin meddig emelkedhet még az ára? esetleg befog e zuhanni olyannyira a közeljövőben amiböl nem lehet képes felállni vagy a bitcoin árak csak is növekedni fognak?

2021. márc. 14. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen riged van hozzá?
2021. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lehetőségeket mérlegelem először is számolj 3 darab rtx 3090-el. Még nem fektettem bele ezért is szeretném először a helyzetet felmérni sokan írták nem éri meg de én ezt kicsit sem így látom. Az egyetlen probléma hogy miután az etherum kiesik a játszmábol a poolok kb ugyanannyit adnának vagy felét se . Remélem naggyábol érthető voltam
2021. márc. 14. 21:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy pedig magát az etherum 2.0 át teljesen félreértem?
2021. márc. 14. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így megérheti. Ha jó áron tudod beszerezni, olcsó az áramot, jól be tudod állítani... ha bezuhan, akkor is nullára ki tudsz jönni a videokártyák eladásából, de ez nem mostanában lesz.
2021. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit sokan elfelejtenek, az az [link] .


Vajon ha ezt a pént másba fekteted, mennyivel lehet jobb üzlet, mint a bányászat?

2021. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis számolgatás. 3db 3090 csúcsra járatva nagyjából 1500ft/nap áram.

Az egy hónapban 45.000 forint, csak az áram.

Ha megveszed a 3 kártyát (darabja most 1 millió körül van) és szeretnéd hogy a befektetésed 2 éven belül pénzt is termeljen, akkor havonta legalább 200.000 forintot kellene kibányásznod.

Képes lesz erre 3 darab 3090? Ennek járj utána.

2021. márc. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vam egy csomo weboldal ami kitudja ezt szamolni
2021. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SIDLER22 ***** válasza:
Hát most ne nagyon akarjál befektetni bányászatra. Bányássz Ethereumot azzal amid van Júliusig aztán kb ennyi. A bányászat 1-2 éven belül szinte teljesen ki fog halni és jön a Stake-elés.
2021. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!