Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok valakit felvenni...

Hogyan tudok valakit felvenni az ismerősök listájára?

Figyelt kérdés

Mert sehogy. Messengeren elérjük egymást, szerintem én már az egész glóbusz előtt megnyitottam a fiókot, de keresésnél, azon felül, hogy felismeri, kit keresek, egyszerűen képtelen vagyok többet elérni. [link] ezen a lapon is guberálok, kb egy hete , képtelen vagyok kitalálni, hogyan csináljan, vagy akik már az "ismerősök" listán vannak, hogyan kerültek oda.

Tud vki segíteni?



2021. márc. 15. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
ismerősnek jelölöd, ő meg vissza igazol, ha ismer :D
2021. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk, de nem megy. Nem adja a lehetőséget, hogy ismerősként jelölhessünk. Chatelhetünk akármennyit, így megtaláljuk egymást, de csak messengeren. Ismerősök listáján 4 személy (nem idegenek, jó helyen vannak). De nem értem, többek, akiket jelölnék, illetve kölcsönösen jelölnénk, egyszerűen nem engedi tovább, mint a messenger. Se onnan nem lehet engem, sem innen őt ismerősnek jelölni. ????
2021. márc. 15. 07:43
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyomatja a tökidegen akárkiket, nap, mint nap, engem valóban érdeklő személyek elérhetetlenek, ha meggebedek se tudom őket ismerősök listára venni.

Próbáltuk ellenirányban, onnan meghívni engem: semmi!

2021. márc. 15. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy most itt mit akarsz, de egyszerűen csak keresd meg fbon és jelöld be, majd visszaigazol. Akár a mess is át tud irányítani a fbjára. De ha messen nincs az ismerősök listáján (vagy min), az meg tökmindegy, nem? Viszont szerintem olyan nincs, hogy valakit egyáltalán ne találj meg fbon, ha van neki, ha csak nem valami különleges idegen neve van, és nagyon messze él.
2021. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!