Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Mit tegyek ebben a helyzetben (többi lenn)?

Figyelt kérdés
Egy külföldi ismerősöm Instagramon kiírt egy kérdést szintén cserediák követőinek közvélemény kutatásnak, ahogy végiggörgettem a barátok Insta sztorijait, ugye ezt is megnéztem és ahogy az ujjammal tovább akartam menni véletlenül lenyomtam a "Nem" gombot, bár a következő kérdéseinél nem, mivel gyorsan kiléptem a baki után. Szerintetek írjak neki hogy nehogy trollkodásnak vegye? Vagy nem látja ki mit nyomott a szavazásra? Egyébként kb 10 óra múlva eltűnik az a sztori, nem tudom, ő látja-e azután is...

2021. márc. 27. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem írd meg neki nyugodtan, hogy csak véletlen volt.

2021. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom, ez a jó megoldás, bár nem vagyunk túl szoros barátok, félek bizalmaskodónak veszi...
2021. márc. 27. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
mar eleve azt nem ertem, hogy instan miert nem tudjak megcsinalni, mint kb az osszes tobbi kozossegi feluletnel ahol van szavazas funkcio, hogy ha veletlenul rossz opciora nyomtal, akkor ki tudd javitani, at tudd tenni a jora...
2021. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... Amúgy írtam és megértette
2021. márc. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!