Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a laptoppal?

Mi történhetett a laptoppal?

Figyelt kérdés

Van egy laptop, amit kölcsönbe kaptam a távoktatás idejére. Viszont most történt vele valami, és mivel nem a sajátom ezért duplán aggódok.

A gond az, hogy mikor meg szeretnék nyitni bármit, pl videót vagy csak szimplán google meet-en szeretnék bejelentkezni, akkor lefagy, azt írja ki hogy alkalmazáshiba, be kell zárnom a programot, és az is szokott lenni hogy egy bizonyos időre elsötétül a képernyő.

Most pl az volt reggel, hogy bejelentkeztem volna órára, de megint kiírta azt a szöveget, lefagyott, elsötétült, és kikapcsolni se tudtam, nem állt le. (Egy idő után szerencsére sikerült de nagyon félek hogy kárt teszek benne).


Lehetséges hogy vírust kapott? Állítólag van rajta vírusirtó, az nem tudom mennyit ér.

Múlthéten ajánlottak nekem egy bizonyos oldat, és gyakorlás szempontjából onnan néztem epizódokat angolul. Viszont 2-3 nap elteltével miután azt elkezdtem használni elkezdtek jelentkezni ezek a problémák is a laptoppal. Az ottani videókat se indította el, ott is lefagy, de szerintem arról az oldalról ered a probléma forrása.


Valaki tudna segíteni? Mit lehet ilyenkor tenni / mi lehet a probléma?

Gondolom szerelőt kell hívnom:(


2021. márc. 29. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A videokártya mehetett tönkre. Az sajnos fogyó eszköz. Szervizbe kell vinni és nem lesz olcsó a javítás.
2021. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg lefuttatni egy Malwarebytes-t, innen letölthető:

[link]

Ha nem talál semmit, akkor bele kéne ásnod magad az eseménynaplóba, ehhez írd be a keresőbe, hogy eseménynapló, majd nyisd meg, bal oldalt kattints a Windows-naplókra, ezután nézd meg az Alkalmazást és a Rendszert. Kattints az itt lévő Hibákra, és írd le, hogy miket ír.

2021. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!