Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki út a programozásból,...

Ki út a programozásból, kiégésből stb. ?

Figyelt kérdés
Mire lehet váltani, ami legalább ilyen jövedelmező? (ha már a multi céges kultúrából annyira elegünk vagy, hogy hányingert kapunk tőle)....
2021. ápr. 19. 17:44
 1/8 A kérdező kommentje:

* vannak vállalkozás ötleteim, de egyre nehezebb pluszban dolgozni a 8 órán tul

* egyedül lakom miden magamnak kell csinálnom

* úgy érzem ilyen életvitel mellet örökre egyedül maradok

* úgy érzem, hogy ez a sok szinglit a multik termelik... 9-18 idő beosztással, (a dinamikusság általában nem a dolgozó szolgálja, főleg a késői meetingek) ... ez néha ellehetetlenít egy délutáni programot vagy csak tul fáradttá tesz már hozzá

* hiába nagy a fizu ha a környező lakás árak mindig az egekbe mennek

* folyton hajtani és bizonyítani kell ha előrébb akarsz jutni... mindig kell valami plusz.. az már nem elég ha meg van a munka amit kértek időben

* stb... stb...

2021. ápr. 19. 17:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vállalj önkéntes munkát a vöröskeresztnél
2021. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pilóta képzés elég népszerű.
2021. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pilótának nem olyan biztos, hogy alkalmas
2021. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" úgy érzem, hogy ez a sok szinglit a multik termelik... 9-18 idő beosztással"

Mehetsz gyári melósnak, akkor előfordul majd olyan, hogy az éjszakai műszak után szabad leszel ebban az időszakban.

2021. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam ilyen mini vállalkozásra is mint kávé, saláta, vagy lángosos elvitelre. Egy darabig be állnék én is a konyhába, van pár millióm megtakarítva de az még édes kevés szerintem.


Valami coach képzésre is gondoltam, hatalmas összeget elkérnek érte, nem tudom megéri e és utánna mennyire lehet klienseket szerezni kezdőként ebben. Ezt sokkal kevesebből be lehetne indítani.

vagy soft skill es tréningeket tartani, vagy soft skills tréningeket tartó céghez bekerülni.

Vagy valami ami a fentiekhez hasonló...

2021. ápr. 19. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nézd, csináld azt amihez kedved van

olyan vállalkozásba ne kezdj amihez semmi tapasztalatod sincsen, nehogy sírás legyen a vége

a coach képzés meg csak lehúzás, szvsz

2021. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiégtem multinál. Nem vagy egyedül ezzel. Rengetegen hagyják ott az IT-t pont ilyen okból.

Intenzív testmozgás és legalább 2 hobbi kell, hogy legyen miért élni, mert maga a multi-kultis programozás nem ad semmilyen életenergiát, csak elvesz.

2021. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!