Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik gépet vegyem?

Melyik gépet vegyem?

Figyelt kérdés

drágább olcsóbb

i5-9400F i5-10400

8GB DDR4 2400MHz 8GB DDR4 2400MHz kingmax

nvidia geforce gt 710 Intel® UHD Graphics 630

MSI H310M PRO-VD alaplap S1151 H410M-A PRO alaplap

noname 400 w os tápegység ATX 400W 12cm



én szerintem azért drágább a baloldali mert abba van beépítve dvd olvasó + író és a jobb oldaliba egyik sem. de így is jobban megéri a jobb oldalit megvenni szerintem mivel 1 cd sincs nálam.



2021. máj. 3. 07:48
 1/6 A kérdező kommentje:
óóó a krva életbe. ennek egybe kellett tenni az egészet. nembaj szerintem olvasható
2021. máj. 3. 07:49
 2/6 anonim ***** válasza:
A jobb oldali azért olcsóbb mert nincs benne dedikáld VGA. Szerintem a bal oldali jobb választás, főleg ha játszanál is rajta. A táp meg nem tudom, hogy azért noname mert nem tudjátok a márkáját, vagy mert tényleg noname, az az egész gépet elronthatja.
2021. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát annyit írnak, hogy 400 wattos táp. de nekem azért érné meg a jobb oldali mert a fszom se fogja cserélgetni a gpu-t így is jó ha havi 5 ezret há tehetek. mert azt nem írtam le de a bal oldali 180 ezer a jobb meg 150. Mert az a nvidia gt 710 csak képadásnak jó. meg ha esetleg kispórolnák egy videókártyára akkor meg tápot kell cserélni. Tudom megkérdeznétek miért írtam ki a kérdést ha már ennyire a jobb oldalira buzulok. A kérdésem megválaszolva nemtudom. Mert a 630-ról azt olvastam felér egy 1030 al.
2021. máj. 3. 08:58
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 he? Es a Intel 630 tol gyengebb Nvidia 710 el mit tudna jatszani?


ha csak ketto kozul lehetne egyertelmuen az ujabb a jobb oldali a 10400 procis


de amugy mennyibe kerulnek?


#3 meg kerdezo is irta

szoval ezt te is tudtad (kerdezo)


de szoval azt megsem hogy a 1030 erosebb a gyenge ocska ddr4 es is

sajnos azert sokat nem varhatsz igp ktol

2021. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 nem is várok sokat az igp-től ha gta online fut rajta akkor no para. retró játékokat szeretem.

ja és a bal oldali 180 a jobb oldali 150 ezer

2021. máj. 3. 09:37
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 igen az is lattam csak nem toroltem vissza


[link]


gta o ra nagyon nem jo az igp es a vele egyszintu vga k sem


termeszetesen fut csak valoszinu nem lesz normalis kep (textura kesesek, hibak, kimaradasok) alacsony fps alacsony reszletesseg mellett

szoval nem eppen elvezetes, de te tudod


gt1030 ddr5 ot vagy barmi egyenertekut vagy jobbat olcson is szerezhetsz hardverapro.hu

2021. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!