Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emagtól akarok gamer számítógé...

Zolt@ kérdése:

Emagtól akarok gamer számítógépet venni, van-e beépített hangkártya gyárilag, és lehet-e külön csatlakoztatni usb wifi csatlakozót hozzá, mivel nekem nem vezetékes internetem van?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Először is az Emag szerintem a legdrágább,legszarabb oldal Magyarországon,azért megnézem mondjuk inkább PCX-et és magam állítanám össze a cuccokat (én is raknám össze),de ha nem tudnám akkor kérnék összeszerelést.


Amúgy beépített hangkártya mindegyik gépben van már...usb csatlakozó is mindegyik gépen van szóval annyira nem foghatsz mellé.

2021. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hangkártya minden alaplapban van már, és USB port is van mindegyiken.
2021. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van hangkártya bennük, illetve lehet beépített wifi is, ha olyan lap van benne, de usb wifi sticket is tehetsz bele nagy valószínűséggel.


Amúgy 2 dolgot javaslok.

1. Inkább keress valakit, aki ért a számítógép összerakáshoz, mert az előre összeállított gépek vagy drágák vagy rosszak vagy mindkettő. 5000 Ft-ért összeraknak jó pár helyen sokkal jobb számítógépet.

2. Ha van lehetőséged, akkor próbáld meg valahogy megoldani a vezetékes internetet. vezeték >>>>>>>>>> wifi...

2021. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Inkább keress egy boltod a városodban. Vagy kérj meg valakit hogy álitsa össze neked és vannak olyan oldalak ahol összeszerelik neked. Kirakod ide kérdésben mennyiért vennél összeállítják felmész egy ilyen oldalra kiválsztod a alkatrészeket és összeszerlve hozzák neked.
2021. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!