Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez hiba lehet? Levonta a...

Ez hiba lehet? Levonta a pénzt a játék, de a kártyámon még egy nap elteltével is rajta van?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel vettem játékba dollárt pókeren(pokerstars) és meg is kaptam a pénzt a pokerstarson, de nem kaptam smst hogy levonta a pénzt a kártyámról, pedig pokerstarson már rajta volt a pénz tudtam is vele játszani, azóta egy nap telt el, és még mindig rajta van a pénz a kártyámon, sms hiba lehet, vagy esetleg más, volt már valakinek e hasonló

2021. máj. 23. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
netbankon nézted?
2021. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utaláskor nem kapsz sms-t róla.
2021. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es mi ez a hely pontosan? Nem veltlen csalo oldal?

ha tenylegesen megnezted neten a szamalaadataid egyenleged es nem tortent semmi meg

majd kesobb fog sok rosszabb akkor...

2021. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegnap szombat volt, nincs bank. Ilyenkor egy úgynevezett "hold" kerül a kártyára amit legtöbbször hétköznap dolgoznak fel munkaidőben. Ha részletesen megnézed a kártyaforgalmat szokott egy olyan mező lenni hogy "előjegyzett kártyaforgalmak: -1000Ft" elvileg ott kellene lenni negatívban a vásárolt összegnek.
2021. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a pokerstars nem csaló oldal, egyébként soha nem fordult még ilyen elő, ez volt az első. beírtam az adataimat a játékba, meg is kaptam a pénzért vásàrolt dollárt a jàtékba, de a kártyámon elvileg még mindig rajta van a cash, aminek nem kéne rajta lennie.
2021. máj. 23. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
majd levonja ne aggódj nem lesz ingyen kör :) gondolom már el is vesztetted a zsét :)
2021. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már latszik az, csak be kell lêpned a netbankba. Lesz egy olyan sor hogy jóvá nem írt tételek. Kedden keemelik.
2021. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, az utolsó előttinek pedig ha nem lenne plusz zsém nem játszanék ilyen nagyokkal, kis pénz kis foci na csumii😉
2021. máj. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!