Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert irja ki azt a gepem...

Miert irja ki azt a gepem hogy "az osztaly nincs regisztralva" ha egyes alkalmazasok ikonjara kattintok? mit jelent ez? illenve a talca se mukodik rendesen mostanban. mitol van ez??

Figyelt kérdés

most bekapcsoltam a gepet felmentem volna tiktokra de azt irja ki hogy "az osztaly nincs regisztralva". megneztem meg kb. az osszes alkalmazasnal de szinte mindegyiknel ezt irja ki!... ez most van eloszor, viszont a talca mar vagy szuk 1 honapja nem mindig muxik ugy hogy kell. most peldaul egyaltalan nem mukodik rajta SEMMI ha rakattintok barmire akkor vagy semmit nem hoz ki vagy nincs regisztralva az a nyomorult osztaly. eddig csak a hang, a windows ikon es a kereso nem m ukodott a talcan de mostmar semmi. ha ertetek hozza es tudjatok mitol van, mit tehetek ezen prolemak ellen akkor irjatok koszonok elore is minden hasznos valaszt!


most megprobalom ujrainditani a gepet



2021. máj. 23. 16:04
 1/2 A kérdező kommentje:
mar jo
2021. máj. 23. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:
XD
2021. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!