Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive-ot leformáztam azóta...

Bedina2 kérdése:

Pendrive-ot leformáztam azóta nem látja a gép.Sajátgép-kezelés-stb... látja.Betűjelet átneveztem,de azóta is csak itt látom, megnyitni/használni nem tudom.Megnéztem másik gépen is, ott is ugyanez a helyzet.Illesztő szoftver friss.Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a partíciót is sikerült legyalulni róla. Próbáld ezt.


https://www.youtube.com/watch?v=bHqFaJfpviI

2021. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg win98-at használsz, a pen-t pedig másik gépen ntfs-re formáztad.


Valószínű linux alatt ext4fs-re formáztad amit a win nem lát.


Sorolhatnám még a tippeket, de inkább tényeket mondj és mutasd a lemezkezelőt..!

2021. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a youtube-os dolgot megcsinálom, aztán feladom. Ilyen szinten “nem értek hozzá”, de inkább türelmem nincs 😅 inkább veszek egy másikat, ha nem sikerül, szerencsére itt az osztrákoknál nagyon olcsó. És az újat nem “piszkálom” majd. Mégegyszer köszönöm. Jó hétvégét kívánok
2021. jún. 5. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!