Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Gamer széket / Forgószé...

Milyen Gamer széket / Forgószéket / Irodai széket ajánlanátok nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés

163 cm magas vagyok, átlagos testalkatú.


Napi akár 10-14 órát is ülök a gép előtt, ugyanis itthonról dolgozom.


Aztán nem ártana, ha fotel helyett valami normális forgószékben ülnék. Gondolom én. Nekem a bőr forgószékek / "gamer" forgószékek / főnöki forgószékek tetszenek.


Jó lenne 15-60 ezer Ft között kijönnék. Tudnátok ajánlani valami jót, ami nem kopik, meg nem túl nagy / kicsi a magasságomhoz?


Ha igen, akkor köszönöm szépen a válaszotokat :)



2021. jún. 6. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdemes bemenni egy boltba és végigülni őket, mert neten ilyet venni tök lutri.

Ha pesti vagy, mi pl. ma voltunk az XXXLutzban ugyanilyen okból (korábban már voltunk ikea, jysk is), hoztunk is haza széket. :)

Ajánlani nem merek, mert én magas vagyok, de a lényeg, hogy végigücsörgve őket teljesen másra esett a választás, mint neten előzetes kínálat alapján.

2021. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Sokan rinyálnak attól, hogy interneten megrendelsz valamit és nem lesz jó. Ez azért is mókás, mert abban a ritka esetben, amikor nagyon nem felelne meg a termék amit vásároltál, akkor 14 napig visszaküldheted.


Amúgy meg szerintem azt a széket vedd meg, amelyik megtetszik.

(esetleg nézd meg mennyi a maximális súly, amit kibír)


Körülnéztem a forgószékek világában, és valóban nagy pofátlanság megy ott is, szir-szar-székekért van pofájuk 10-20 000 FT-okat elkérni, amilyet papírból is lehet hajtogatni... :-)


Szóval nagysokára találtam neked egy széket, amiben látszólag van is anyag és még a megadott kereteken belül is van.


[link]


Nem érdemes mocsokdrágán venni, hiszen nincs ott akkora különbség a székek között.


Persze mehetsz 60 000 Ft-tól visszafelé 15 000Ft-ig is:


[link]


(4218 darab találat! Ahol van vélemény, elolvasod, aztán eldöntöd)

2021. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2, Nyilván ez nekem szól. Mondok példát: egészen konkrétan ilyenem van melóhelyen, amit linkeltél, ott ugye nem én választok.

Szar a tartása, fél év használat után már nyikorog, illetve nem csak hátrafele hintázik, ahogy kell neki, hanem billeg jobbra-balra, ahogy munka közben folyamatosan mocorgok benne. Utóbbi már az elejétől ilyen, nem a használattól, szóval mondjuk ha boltban beleülök egy ilyenbe, fixen nem veszem meg.


És persze, vissza lehet küldeni, ha valamit neten veszel, csak éppen egyrészt bukod a szállítási költséget, ami lehet igen sok is egy nagyobb tétel esetében, mint mondjuk az irodaszék, mert nem minden cég küld neked futárt, másrészt lapraszerelt áruról van szó, azt igen vicces megfelelően szétszedni és visszaküldeni, nem nehezítem a saját életem.


Nem a netes vásárlás ellen vagyok úgy általában (baromi sokat vásárlok neten), hanem azt mondtam, hogy irodaszéket nem érdemes kipróbálás nélkül venni, mert az ülésmélység/szélesség/magasság arányszám önmagában nem fejezi ki, hogy mennyire lesz kényelmes az adott szék. Márpedig amin napi 12+ órát ülök, ott szempont a kényelem.

2021. jún. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3-asnak: Milyen vicces már, hogy PONT azon a széken ülsz a munkahelyeden, amit belinkeltem... :-)


...most megnéztem konkrétan milyen széken ülök én az egyik munkahelyemen, nos, várj mindjárt keresek egy képet a neten, hogy ne csak elképzeld...


Az egyik munkahelyemen:

[link]


A másik munkahelyemen:

[link]


A harmadik munkahelyemen:

[link]


A negyedik munkahelyemen:

[link]



Egyikkel sincs semmi bajom... :-)



Jaaaa és otthon meg valami ilyesmi:

[link]

2021. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4, Tökmindegy igazából, milyet linkelsz, nem ez volt a mondandóm lényege. A lényeg az volt, amit az első válaszomban leírtam: hiába néztem ki neten széket ár alapján meg súly alapján meg centik alapján meg ránézésre, a boltban végigsétálva az eladótéren és mindegyikbe beleülve, megdöntve, asztal felé fordulva stb stb., teljesen mást választottam, mint amit netes paraméterek alapján. Ugyanis a számok nem írják le, mennyire lesz kényelmes az adott szék valójában.

Ezért mertem javasolni a kérdezőnek, hogy keressen fel néhány bútorboltot kipróbálás céljából vásárlás előtt.


De remélem, ha már vetted a fáradtságot, hogy kötözködés céljából ennyi széket belinkeltél, a kérdező tetszését is elnyeri valamelyik, és nem lesz teljesen haszontalan a válaszod. :-)

Én nem követem a példádat, mert az eddigi legkényelmesebb munkahelyi szék, amiben ültem, 250+ ezres, és ahogy én se venném meg ennyiért otthonra, a kérdezőnek se lenne releváns a válasz.

De neked egészségedre, jól megmondtad. :-)


Kérdező, bocsánat az offért, remélem, azért tudsz mit kezdeni a kommentemmel, ahogy írtam, a Lutzot merem ajánlani, nekünk bejött. :)

2021. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-nek: naaa linkeld már be azt a 250+-os széket (kiváncsi is vagyok rá), hátha rá tudjuk dumálni a kérdezőt... :-)


Az a +200 000 Ft meg mit számít már? :-)

2021. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Mikor megvettem az Autonomus ErgoChair-emet, mindenki szörnyülködött, hogy lehet 500 eurót adni egy székért. Aztán beleültek, és a reakcióik ilyenek voltak:

"ÚRISTEN!!!"

"AZTAQRVA!"

"Én ki sem szállok ebből soha többé!"

"Na, így már értem!"


Telefonért soha nem adnék ki 500 eurót, de egy jó székre nem sajnálom.

2021. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7, Nyilván, ha lenne annyi pénzem, amennyi nincs, akkor én is megvenném azt a széket, meg ha elférne a lakásban. :)


6, Valami ilyesmi volt egyébként:

[link]

Nem biztos, hogy pont ugyanez/ugyaninnen, de külsőre meg tulajdonságokra is ez. :)

Minden IS állítható, meg kényelmes, a 24 óra nem marketingduma, aludtunk is benne hosszú műszakban :D, szóval tényleg imádtam. Ha én gazdag lennék... :-)

2021. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!