Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy pdf-fájlt...

Hogyan lehet egy pdf-fájlt összerakni különböző pdf-fájlok oldalai egyesítése révén?

Figyelt kérdés
Pl. egyik pdf fájl és egy másik pdf fájl első és harmadik oldalából összerakni egy egyesített pdf fájlt. Egyszerű lehet sokaknak, viszont és nem tudom hogy lehetne?
2021. jún. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. PDFCreator alkalmazás képes rá. Virtuális nyomtatóként települ, amit egyesíteni akarsz, elküldöd nyomtatásra a PDFCreatornak, és a megnyíló ablakban van merge (összefűzés) opció.
2021. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én BullZip-et használok erre
2021. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megnyitott dokumentumokból a kívánt oldalak kivonása, majd az így kivont egyik oldalnál oldalak beillesztése. [link]

(menüpontokat azért nem írtam, mert minden alkalmazásnál más lehet az elnevezése)

2021. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, az egyikből csináltam egy nyomtatófájlt az első két oldalából, majd pdfstaplerrel egyesítettem a pdf-eket. Azért köszi a segítséget! :)
2021. jún. 30. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
pdf architect, életmentő volt egyetemen :D az ingyenes része bőven elég
2021. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem is a pdfstapler, meg a nyomtató, pdf fájl szétvágásához. főleg, hogy végre le tudtam így adni az évfolyammunkámat, amit olyan rég óta nem jöttem rá fele, mi a problémám( mármint nem a pdf összerakás, addig mára jutottam el). :)
2021. jún. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!