Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lassítja így a laptopomat?

Mi lassítja így a laptopomat?

Figyelt kérdés
Ez egy régebbi gamer laptop 1050ti-al, 9-ik generációs i7-el. Nem használom semmi másra, csak hogy néha játsszak, de lassan már ott tartok, hogy negyedévente újratelepítem. Nem is teszek fel semmit, csak Nvidia experiencet például, újratelepítés után fut is minden frankón, de eltelik pár hét és elkezdenek laggolni a játékok low beállításon. Pedig újratelepítés után jól futnak. Alig van rajta bármi, minden mást egy másik laptopon csinálok.

2021. júl. 21. 14:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit tennék még hozzá, hogy nagyon láma vagyok a hardverekhez, csak játékra vettem ezt a gépet, és pl. Valoranttal játszom, nem valami nagyon izmos gépet igénylő bármivel (azokat direkt kerülöm).
2021. júl. 21. 14:43
 2/9 anonim ***** válasza:

"negyedévente újratelepítem!"


Na ez lassítja.

2021. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, de muszáj. Játszhatatlanná válnak a játékok. Ha meg újrarakok mindet, egy ideig tudok játszani. Nem értem az összefüggést.
2021. júl. 21. 15:16
 4/9 anonim válasza:
Leírnád a pontos típust?
2021. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Acer nitro 5

Ennél pontosabbat ebben a pillanatban nem tudok mert nem vagyok otthon

2021. júl. 21. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
felteszed a laptop gyári szoftvereit is amit adnak hozzá?
2021. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, sok mindent feltettem a honlapról anno. A legutóbbi reinstall után már csak Geforce experience-t. De bármit csinálok ugyanaz történik.
2021. júl. 21. 19:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendszervisszaállítást szoktam csinálni, és nekem úgy tűnt, hogy nem veszik el minden a reinstall után. Első alkalommal például nem működött a mikrofon, akkor feltettem minden az Acer honlapjáról, utána működött, de a reinstall után is, ezért nem raktam újra.
2021. júl. 21. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes lenne úgy újratelepítened, hogy tényleg semmi se maradjon rajta.

Használsz hűtőt alá? Ez egy nagyon melegedős CPU, jelenleg a saját és a céges laptopban is ez van.

2021. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!