Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri tanuláshoz tabletet venni?

Megéri tanuláshoz tabletet venni?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe és a szüleimtől kaphatok egy tabletet vagy egy olcsóbb laptopot/notebookot.Egy tablet jó lenne a tanulashoz(szótárazás,Word,PowerPoint készítés stb)meg persze szórakozáshoz.vagy inkább egy laptop?

Tovabbá kollégista leszek úgyhogy az eszközt minden hétvégén vinnem kellene magammal



2021. aug. 21. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
A telefonnal sikerült powerpoint anyagot készíteni ?
2021. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem egy ipadam van tanuláshoz, de van mellette laptopom is, igazából a laptopot szoktam használni powerpointhoz, meg egyebekhez, mert az ipadamhez nincs billentyűzet. Persze egy tablet billenytűzettel is tud működni.

Egyébként gimibe kb. Évente 2szer kell majd prezentációt csinálni meg ilyenekt, szóval ne erre alapozz. Melyik rendszer tetszik neked inkább? És persze mennyi a keret?

Ha ilyen 100-150 ezer, akkor inkább a legolcsóbb ipadat vegyétek (nekem ez van), mert nagyon jó kis rendszere van és viszonylag sokat bir, erős, kompakt is, erősebb, mint egy laptop ilyen árban.

2021. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha ezeket az office alkalmazásokat akarod használni akkor én inkább a laptopot mondanám. Bár kinek mi. Ha megteheted és tudod is koliba hordani a laptopot/notebookot akkor az azért jobb mert tableten fizetősek ezek az office dolgok, meg persze telefonon is. Nem mondom, hogy nem éri meg, de én a laptopot választanám.
2021. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem gimi elején egy gagyi laptopom volt, ami azért volt előnyös mert sok magyar beadandót gépen kell megírnunk, és nyilván kellett a fizikai billetyűzet. Viszont rettenetesen lassú volt, így leváltottam egy ipadra és vettem hozzá egy billentyűzetet. (Rajz szakos vagyok így a digitális rajzolás is fontos szempont volt, bár a laptop is egy 2in1 gép volt.) szóval az ipad sokkal gyorsabb és nagyjából mindenre könnyebben tudom használni, viszont a kezelőfelület néhol hiányosnak tűnik a windowshoz képest, mondjuk lehet csak meg kell szoknom. Monitorhoz is kiszoktam vetíteni a képét ha mondjuk beadandót írok. Igazából egyik sem rossz választás, ha laptopot veszel ügyelj a teljesítményere, tabletből pedig az ipad éri meg a legjobban.
2021. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Még azt hozzátenném hogy az ipaden is van office, tehát tényleg semmi különbség nincs a legtöbb programnál.
2021. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!